زلزله در اردوگاه افراطیون

به گزارش یزدی نیوزپس از انتشارجدیدترین نظرسنجی ها و اخباری مبنی بر اقبال به لیست حامیان دولت و اصلاح طلبان، افراطیون و تندروهایی که همواره از حضور حداکثری مردم در انتخابات ضرر کرده اند، پروژه جدیدی را آغاز کردند.

به گزارش روزنو،  با توجه به اینکه همواره مشارکت حداکثری و بالای ۶۰درصد مردم در انتخابات مجلس، به ضرر تندروها و افراطیون تمام شده و حضور اقلیتی آنان را در مجلس رقم زده است، اتاق فکر تندروها در جلسه میدان فاطمی، پروژه دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات را کلید زد.
بنابر اخبار دریافتی، مهمترین خط خبری جدید افراطیون، اعلام تعطیلی روز شنبه مدارس تهران بوده که به همین واسطه، بسیاری از مردم از ۵شنبه خود را برای سفر آماده می سازند و در نتیجه در انتخایات روز جمعه حضور نخواهند داشت و یا از حوزه تهران رای نخواهند داد.
این خبر که جعلی است و از سوی وزارت آموزش و پرورش تکذیب شده است، با هدف کاهش مشارکت مردم در تهران تنظیم و منتشر شده است، افراطیون از زلزله سیاسی هفتم اسفند هراس دارند و به خوبی دریافته اند که باید با صندلی بهارستان خداحافظی کنند.
این پروژه همچنین با همراهی برخی بخش های خبری سیما همراه شده که با پخش گزارش های مردمی، از عدم حضور مردم در انتخابات، حس دلسردی و بی تفاوتی نسبت به انتخابات را میان مردم ایجاد می کند.

بخش نظردهی بسته شده است..