بیانیه مشترک جمعی از چهره های سرشناس یزد

به گزارش یزدی نیوزجمعی از چهره های سرشناس استان یزد که طی سال های اخیر مسئولیت های اجرایی و تقنینی را در کارنامه خود دارند، با صدور بیانیه مشترکی ضمن حمایت از کاندیداهای مورد تایید جبهه اصلاحات و حامیان دولت در استان یزد از مردم درالعباده یزد خواستند ضمن شرکت فعال در انتخابات، شایستگان را به مجلس بفرستند.

 در این بیانیه که به امضای آقایان: سیدعباس پاک‌نژاد نماینده ادوار مجلس، رضا امراللهی رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی، حبیب ا… بیطرف وزیر اسبق نیرو، سیدحمید کلانتری استاندار اسبق یزد، علی اکبر اولیاء نماینده اسبق یزد، سیدمحمد رضوی نماینده ادوار یزد، غلامعلی سفید استاندار اسبق یزد، احمد دوست حسینی معاون سابق وزیر صنعت و سید اسماعیل داودی شمسی معاون اسبق نخست وزیر رسیده است، آمده:

به نام خدای گشایشگر دانا

انتخابات فرصتی ارزشمند برای حضور و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش است.

متاسفانه امکان حضور جمعی از نیروهای متعهد و کارآمد در صحنه انتخابات وجود ندارد.

می‌ماند کاری که ملّت بزرگوار باید انجام دهد: رفتن همگان به پای صندوقهای رأی که علاوه بر تقویت امنیت و ثبات کشور می‌تواند اولاً: شایستگان بیشتری را به هر دو مجلس بفرستد. ثانیاً: تا حد امکان مردم سالارانه مانع ورود کسانی شود که از آرمان‌ها و خواست اکثریت دورترند.

مردم می‌توانند با رأی دادن به افراد مورد شناخت خود و نیز به تمامی افرادی که در لیست مورد علاقه خود می‌بینند کاری کارستان کنند.

ما امضا کنندگان ذیل با اتکال به خداوند متعال از کاندیداهای مورد تایید جبهه اصلاحات و حامیان دولت در استان یزد آقایان:

۱) مهندس سید ابوالفضل موسوی بیوکی (حوزه انتخابیه شهرستان‌های یزد و اشکذر)،

۲) دکتر محمدرضا تابش (حوزه انتخابیه شهرستان اردکان)،

۳) دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی (حوزه انتخابیه شهرستان‌های تفت و میبد)

و ۴) دکتر علیرضا زارع بیدکی (حوزه انتخابیه شهرستان‌های مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم) حمایت می‌نماییم.

از مردم شریف و بزرگوار استان دارالعباده یزد دعوت می‌نماییم ضمن شرکت فعال در انتخابات، رأی خود را به نام کاندیداهای جبهه اصلاحات و حامیان دولت به صندوق بیندازند.
خبرآنلاین

بخش نظردهی بسته شده است..