موج جدید بارش باران در راه است

به گزارش یزدی نیوزمدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی وضعیت بارش و برف مناطق مختلف کشور طی امروز و فردا تشریح کرد.


احد وظیفه،مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌های هواشناسی، سامانه بارشی که در چند روز گذشته در کشور فعال بود، اوایل وقت امروز، در شمال شرق کشور سبب بارش پراکنده شده و بتدریج از کشور خارج می‌شود.
 
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی افزود: از بعدازظهر امروز با تاثیر سامانه بارشی دیگری در شمال غرب و برخی مناطق غرب کشور ابرناکی و بارش باران و برف شروع می‌شود و بتدریج گستره بارش‌ها دامنه‌های جنوبی البرز و برخی مناطق سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور را نیز فرا می‌گیرد.
 
به گفته وظیفه، فعالیت این سامانه شدت نداشته و بارش‌ها در مناطق متاثر از آن به صورت پراکنده خواهد بود، همچنین بعدازظهر امروز به سبب افزایش سرعت وزش باد بر روی کشور عراق و خیزش گرد و خاک در برخی مناطق غرب و جنوب غرب کشور طی فردا  گرد و غبار و کاهش دید افقی پیش‌بینی می‌شود.
 
وی در مورد وضعیت هوای استان تهران اظهار کرد: آسمان تهران امروز؛نیمه ابری، اوایل شب ابری و احتمال بارش پراکنده و در فردا، همراه با بارش پراکنده، گاهی وزش باد، در ارتفاعات بارش برف، خواهد بود.
 
هم اکنون(ساعت ۶:۲۰ صبح جمعه) دمای هوای تهران ۷ درجه بالای صفر است.
میزان

بخش نظردهی بسته شده است..