می‌گویند به جنتی، یزدی و مصباح رأی ندهید!!!

به گزارش یزدی نیوزنماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: برای دنیای استکبار مهم است که بتواند یک نفوذی به مراکز تصمیم‌گیری بفرستند، این فضولی نیست که رسانه‌های انگلیس لیست معرفی می‌کنند و می‌گویند به کی رای بدهید و به چه کسی رای ندهید.

 
به گزارش خبرگزاری فارس از شهر  ریگان کرمان، آیت‌الله سید احمد خاتمی پیش از ظهر امروز با حضور در کنار قبور مطهر شهدای گمنام این شهرستان در جمع مردم اظهار داشت: این شهدا ولی نعمت ما هستند، اسم آنها شهدای گمنام اما نامدارترین افراد در تاریخ بشریت هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: دومین باری است که توفیق حضور در این شهرستان را دارم، نطق بنده نطق تبلیغاتی نیست، آن کسی که تاکنون ما را شناخته، شناخته است و آن کسی که ما را تاکنون نشناخته است، خودش را به نشناختن می‌زند و تا آخر هم نمی‌شناسد.
 
امام جمعه موقت تهران بیان داشت: آدمی که خواب است را می‌شود، بیدارش کرد، اما آدمی که خود را به خواب زده است، لگد هم بزنید، خود را به خواب می‌زند، موضع بنده موضع روشنی برای کل مردم کشور است و اینکه من ولایتمدار بوده‌، هستم و خواهم بود و با این ویژگی اگر بنده را بر می‌گزینید، انتخاب کنید.
 
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: تفکرم، تفکر بسیجی است، معتقدم این تفکر کشور را نگه داشته و نگه می‌دارد و با این تفکر وارد عرصه شدم و واقعاً به زیارت شما آمدم.
 
وی با اشاره به خطبه ۱۷ نهج‌البلاغه گفت: حضرت علی (ع) فرمودند، کسانی که بخواهند علمدار دین باشند و سنگ دین را به سینه بزنند، سه عنصر لازم دارند، اول اینکه اهل بصیرت می‌توانند، علمدار دین باشند و بصیرت هم به معنای دشمن‌شناسی است.
 
خاتمی تصریح کرد: این هفته و هفته قبل اوج تلاش آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در عرصه فضای رسانه‌ای است.
 
وی افزود: مجلس شورای اسلامی هم مهم است، تصمیمات کلان کشور در آن گرفته می‌شود، مجلس خبرگان رهبری را می‌توان گفت در بین نهادها، نهاد اول است، چون رهبر را انتخاب می‌کند در رابطه با مهم‌ترین نهاد تصمیم می‌گیرد و این دو نهاد مهم هستند.
 
وی ابراز داشت: برای دنیای استکبار مهم است که بتواند یک نفوذی به این مراکز تصمیم‌گیری بفرستد، این فضولی نیست که رسانه‌های انگلیس لیست معرفی می‌کنند و می‌گویند به کی رأی بدهید و به چه کسی رأی ندهید.
 
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: رسانه‌های انگلیسی و بیگانه می‌گویند به احمد جنتی، محمد یزدی و محمد‌تقی مصباح در تهران به سید احمد خاتمی در کرمان و سید احمد علم‌الهدی در خراسان رأی ندهید به شما چه ربطی دارد، فضول‌ها این مردم با بصیرت در صدر لیست‌شان همین پنج نفر قرار دارند.
 
کاندیدای خبرگان رهبری استان کرمان گفت: خدا را شکر احمق‌ها دشمن این نظام شدند، جرم جنتی ولایتمداری، جرم یزدی ایستادگی در خط ولایت و جرم مصباح، مطهری زمانه است.
 
وی تأکید کرد: جرم خاتمی اینکه در خطبه‌های نماز جمعه پدر فتنه را در آورده است، این‌ها را جرم می‌دانند، این‌ها در این صراط هستند، رأی بیاورند، مورد استقبال قرار بگیرند و نگیرند، مردم ما با بصیرت شدند.
 
خاتمی اضافه کرد: امام راحل فرمودند «اگر دیدید، دشمنان شما روی یکی حساس هستند، این برای آنها خطر دارد و از یکی تعریف می‌کنند، طمع کردند در آن» و این معیار را امام خمینی (ره) به ما داده است.
 
وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند من به لیست‌ها نگاه می‌کنم، اگر دیدم آنهایی که معرفی کردند، آدم‌های درستی هستند به لیست رأی می‌دهم.
 
امام جمعه موقت تهران بیان داشت: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که سابقه ۵۰ ساله در دین دارد، سه نفر را در لیست کرمان قرار داده، کار و بررسی کرده و جامعه روحانیت مبارز تهران هم آنها را در لیست قرار داده است.
 
خاتمی عنوان کرد: هفته، هفته لجن‌پراکنی ضدانقلاب علیه کاندیدهای ولایی است و بصیرت شما مردم این است که به یاری خداوند متعال تحت تأثیر شایعات و دروغ‌پردازی‌هایی که این‌ها در فضای مجازی پخش می‌کنند، قرار نگیرد، چون معلوم است، آمریکا و انگلیس به ضدانقلاب خط داده است تا نیروهای ارزشی در عرصه انقلاب موفق نشوند، چون دزدگیر این‌ها قوی است و این‌ها در جایی که باشند، دشمن را ناکام می‌گذارند.
 
امام جمعه موقت تهران افزود: در مجلس شورای اسلامی هم این کار را انجام دهید به کاندیدایی رأی دهید که ولایتمدار بابصیرت بوده و در عمل ولایتمداری خود را بر نشان داده باشد.
 
خاتمی بیان داشت: هفته، هفته بصیرت و جمعه آینده تبلور بصیرت شما مردم ولایی است، شما یک مجلس خبرگان ولایی و یک مجلس شورای اسلامی ولایی را سامان می‌دهید و تمام دشمنانتان را ناکام خواهید گذاشت و می‌گذارید.
 
وی ابراز داشت: دومین سرمایه دین‌مداران صبر است، صبر یعنی هزینه کردن در راه دین، می‌خواهند کاری کنند که مردم ما خسته شوند و دست از انقلابشان بر دارند، اما ملت بزرگ ایران خسته نشده و نخواهد شد و دشمنان را خسته می‌کند.
 
خاتمی خاطرنشان کرد: سرمایه سوم ملت ایران امروز موضع حق است که فقط و فقط مواضع آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری است و شما این موضع را به برکت این روحانیت بصیر دارید، این عمامه‌های سفید و مشکی تجلی نور ایمان است.

بخش نظردهی بسته شده است..