آغاز احداث ساختمان کانون حضرت رقیه(س) یزد

به گزارش یزدی نیوزساخت ساختمان کانون فرهنگی و هنری حضرت رقیه(س) امامشهر یزد با حضور جمعی از مسئولان و طی مراسمی آغاز شد.

همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر مراسم کلنگ‌زنی ساختمان کانون فرهنگی و هنری حضرت رقیه‌(س) با حضور محمدصالح جوکار منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


حجت فتوحی، مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری حضرت رقیه(س) یزد در حاشیه این مراسم گفت: پس از ۱۰ سال فعالیت مستمر کانون فرهنگی و هنری حضرت رقیه(س) درحوزه‌های مختلف فرهنگی، دینی و هنری امروز شاهد آغاز مراسم ساخت ساختمان اختصاصی این کانون هستیم.

وی افزود: این ساختمان در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع در جوار مسجد و با برآورد هزینه‌ایی یک میلیارد ریال بنا خواهد شد.

فتوحی با بیان اینکه مرحله ساخت و تجهیز این کانون در سه مرحله انجام می‌گیرد اظهار کرد: فاز اول ساخت این پروژه شامل گودبرداری، دیوارکشی، سقف و سفت‌کاری می‌باشد.

وی تصریح کرد: در فاز دوم عملیات نازک‌کاری و در فاز سوم تجهیز کانون انجام خواهد گرفت و کانون از طبقه فوقانی مسجد به محل جدید انتقال می‌یابد.

یادآوری می‌شود در این مراسم حجت‌الاسلام مطهریان عضو شورای شهر اسلامی و رئیس کمیسون فرهنگی شورا، ورشویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یزد و جمعی از مسئولان، نمازگزاران، جوانان کانون و مردم محل حضور داشتند.

منبع: ایکنا

بخش نظردهی بسته شده است..