باند سرقت داخل خودرو در یزد منهدم شد

به گزارش یزدی نیوز،اعضای باند چهار نفره سرقت داخل خودرو توسط کارآگاهان یزد دستگیر و به ۳۸ فقره سرقت از داخل خودروهای شهروندان اعتراف کردند.


سرهنگ "علیرضا خالقی" رئیس پلیس آگاهی استان یزد اظهار کرد: به دنبال مراجعه شهروندان به پلیس آگاهی استان و طرح شکایت مبنی بر سرقت از داخل خودرو هایشان، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز گزارش تیم بازنگری صحنه جرم در محل سرقت‌ها مشخص شد که تمام سرقت‌های انجام شده به یک شیوه و روش صورت گرفته است.

خالقی افزود: کارآگاهان با انجام نامحسوس گشت‌زنی در حوالی مناطق سرقت‌های انجام شده، به جوان ۲۲ ساله‌ای مظنون و وی را دستگیر کردند.

وی گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به سرقت با همدستی سه نفر دیگر اعتراف کرد؛ پس از اعترافات متهم، همدستان وی شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: اعضای این باند تبهکاری به ۳۸ فقره سرقت داخل خودرو در محدوده‌های "امامشهر"، "آزادشهر" و "میدان صنعت" شهر یزد اعتراف کردند.

خالقی در پایان با بیان این که اموال مسروقه مکشوفه به مالباختگان تحویل شد، اظهار کرد: شهروندان خودروهای خود را به وسایل ایمنی ضد سرقت مجهز کنند.
 

منبع: ایسنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..