مثل خرداد۹۲نقشه رقیب را بهم می زنیم

به گزارش یزدی نیوزقائم مقام ستاد ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان گفت:اکنون فرصت تصمیم گیری است ، تدبیر اری تردید نه ، گام دوم ادامه ائتلاف ۹۲ و همراهی اصلاح طلبان و حامیان دولت است.

محمود میرلوحی در گفتگو با خبرنگار سایت روزنو اظهار کرد:جریان اصلاحات درانتخابات ۹۲ به اقدامی مدبرانه و مسولانه مبادرت کرد ومهندسی انتخابات را به نفع مردم و کشور تغییر داد و شادی و امید را به جامعه ایرانی هدیه کرد.
وی افزود: تحلیل شرایط داخلی ومنطقه ای و بین المللی ودست اوردهای قابل توجه این دوره۳۲ ماهه نشان می دهد که ضرورت ها و معادلات انتخابات۹۲ همچنان برقرار است .
وی ادامه داد:درصورت برداشتن گام دوم و تکمیل فرایند امید ارامش و رونق اقتصادی در دسترس ملت ایران است وگرنه بازندگان به ملت در۲۴ خرداد ۹۲ نقشه کشیده اند که کشور را مجددا به دوران سخت و امنیتی قبل برگردانند و برجام را به شکست بکشانند و تصمیم گیری های مهم سیاسی و اقتصادی کشور را پشت در های بسته انجام دهند و از پاسخگویی نسبت به هزینه کرد ۹۰۰میلیارد دلار منابع ارزی طفره روند و نسبت به فساد اداری وناهنجاری ها وبیکاری جوانان  ، ورشکستگی صنعت و کشاورزی کشور نقش شان را انکار کنند.
سخنگوی ستاد ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان تصریح کرد: اکنون فرصت تصمیم گیری است ، تدبیر اری تردید نه ، گام دوم ادامه ائتلاف ۹۲ و همراهی اصلاح طلبان و حامیان دولت است.
میرلوحی خاطرنشان کرد: ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه تهران طی هفته گذشته و پس از مواجهه با ردصلاحیت گسترده چهره های برجسته وخدمتگزار ، تجربه انتخابات ۹۲ را پیش رونهاد وبا دعوت از کاندیدا های تائید صلاحیت شده ودریافت ۳۳۸ رزومه و مذاکره و استماع دیدگاه ۱۲۰ نفر از انان وبا لحاظ ویژگی های شهر تهران به لیست جامع وارزنده ای دست یافت که امیدواریم مطلوب ذائقه رای دهندگان تهرانی قرار گیرد.
قائم مقام ستاد ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان در ادامه گفتگو با روزنو اظهارداشت:رسیدن به لیست واحد  توسط اصلاح طلبان وحامیان دولت در تهران توسط رقیب ناممکن جلوه داده می شد اما با تعامل و همدلی با حزب اعتدال وتوسعه اکنون در استانه تحقق یک فهرست واحد هستیم.

میرلوحی گفت:اصلاح طلبان نقش و وظایف تاریخی خود را مسولانه پیگیری می کنند و با تاکید بر منافع ملی اقتضا می کند که صندوق های رای را بعنوان داور عادل بپذیریم و با تدبیر بی مهری ها و محدودیت ها را پاسخ می گوئیم  ،همانگونه که در خرداد ۹۲ نقشه رقیب رابرهم زدیم و  امروز هم تکرار ان خاطره شیرین انشاالله دردسترس است.

بخش نظردهی بسته شده است..