فرماندار یزد:

عید انقلاب متعلق به همه مردم است

فرماندار یزد گفت: عید انقلاب متعلق به اقشار مختلف جامعه ایرانی، با سلایق فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مختلف است.

به گزارش یزدی نیوز، جلسه کمیته مراسم ستاد دهه فجر با حضور فرماندار، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.

" محمود شاکری شمسی " در این جلسه با بیان اینکه نظام و ارزشهای انقلاب اسلامی امانت گرانقدر شهدا و ایثارگران است، اظهار داشت: مراسم های دهه فجر باید مظهر اتحاد و همبستگی اقشار مختلف جامعه باشد.

فرماندار یزد با اشاره به رویکردهای ستاد دهه فجر در برنامه های و جشن های ایام الله دهه فجر افزود: دهه فجر نمادی از همدلی و همزبانی دولت و ملت است و در این زمینه سعی داشتیم تا زمینه مشارکت حداکثری مردم را برنامه های این ایام فراهم سازیم.

وی حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را مهم دانست و خاطرنشان کرد: عید انقلاب متعلق به اقشار مختلف جامعه ایرانی، با سلایق فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مختلف است.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان یزد در ادامه تصریح کرد: براساس برنامه های اعلامی از سوی ادارات و نهادهای شهرستان یزد ۲۲۰ برنامه در سطح شهرستان یزد در حال اجرا می باشد.

" شاکری شمسی " اضافه کرد: به مناسبت این ایام، در شهرستان یزد ۵۹ پروژه با اعتباری بالغ بر پانصد و شصت هزار میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار یزد اظهار داشت: این پروژه ها در بخش های کشاورزی، انرژی ، فرهنگی و آموزشی ، رفاهی ، بهداشتی و بهسازی و نگهداری راه روستایی روستا، عمران شهری ، زیرسازی و آسفالت معابر و … می باشد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان یزد توجه به مقوله امنیتی را از جمله ضروری‌ترین برنامه‌های مراسم دهه فجر دانست و بیان کرد: با توجه به اینکه استفاده همه افراد از وسایل شخصی سبب ایجاد گره ترافیکی در روز راهپیمایی می‌شود، باید از ظرفیت حمل و نقل عمومی برای انتقال شرکت کنندگان به مسیرهای راهپیمایی استفاده شود.

" شاکری‌شمسی " در پایان انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان‌ رهبری را مانور عزت و افتخار نظام اسلامی ایران عنوان کرد: اظهار داشت: ولایت‌مداری، اتحاد و همبستگی رمز پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف است.

 

بخش نظردهی بسته شده است..