همایش میهمانی لاله‌ها در ۳۸۰ گلزار شهدای یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به اهمیت زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب در مناسبت‌های ملی و مذهبی از برگزاری همایش میهمانی لاله‌ها در ۳۸۰ گلزار شهدای استان یزد خبر داد.

به گزارش تابناک یزد،حجت‌الاسلام والمسلمین محمد فخرالدینی با بیان اینکه با بیان اینکه شهادت از جمله راه‌های رسیدن به کمال انسانی است اظهار داشت: عبارت شهادت فقط برای کسانی که در راه خدا و ترویج فرهنگ ارزش‌های دینی حرکت می‌کنند به‌کار می‌رود.رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به ضرورت بیان حقایق انقلاب برای نسل جدید گفت: در مکتب انقلاب و اسلام ناب محمدی، شهادت دروازه رسیدن به سعادت و اوج کمال محسوب می‌شود.

فخرالدینی با اشاره به اینکه انسان به طور ذاتی دارای صفتی خدایی است افزود: دشمنان دین و نظام اسلامی سعی دارند با تدوین و اجرای توطئه‌های شوم فرهنگی، دینی و مذهبی ارزش‌های انقلاب اسلامی را بین نسل جدید انقلاب مخدوش سازند.
وی ‌شهادت را نتیجه سالم زیستن و احساس مسئولیت در برابر ارزش های دینی نظام اسلامی دانست و بیان کرد: انقلاب اسلامی با تبعیت از مکتب اسلام ناب محمدی منشأ تحولات بزرگ سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بین جوامع مختلف است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد ولایت‌پذیری و تبعیت از رهبر انقلاب در عصر امروز را ادامه راه‌شهدای دفاع مقدس، شهدای انقلاب و شهدای مقاومت عنوان کرد و اظهار داشت: روایت‌گری از جنایات رژیم پهلوی و فداکاری های فجرآفرینان برای نسل جدید ضروری است.
گلباران قبور شهدا، قرائت پیام رئیس بنیاد شهید کشور و اجرای سرود شهید توسط دانش‌آموزان یزدی از دیگر برنامه‌های این همایش بود.
شهید نیوز

بخش نظردهی بسته شده است..