تاکید عضو شورای عالی اصلاح طلبان در یزد:رویکرد حضور حداکثری درانتخابات

no-thumbs

عضو شورای عالی اصلاح طلبان کشور گفت: اعتلای جمهوری اسلامی ایران در راستای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای است و ما این رویکرد را دنبال می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) اشرف بروجردی در گردهمایی اصلاح طلبان و حامیان دولت در یزد افزود: همه ما به عنوان نسل اول انقلاب وظیفه داریم تا جوانان و کسانی که به مردم خدمت می کنند را از تجربیات خودمان بهره مند و آنان را به حضور حداکثری پای صندوق های رای تشویق کنیم.
وی ادامه داد: در زمان انقلاب،فعالیتهای زیادی صورت گرفت و خونهای زیادی تقدیم شد تا انقلاب تحت فرمان امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و در حال حاضر جوانان میراث دار این انقلاب هستند.
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی اظهار کرد:امام خمینی(ره)همواره مجلس را در راس امور می دانستند و همیشه تصمیم براساس خردجمعی را سفارش می کردند و امروز ما اصلاح طلبان نیز برهمین اساس حرکت و براساس نظرات و رای اکثریت فعالیت می کنیم.
بروجردی ادامه داد: همواره اصلاح طلبی بر اخلاص مداری استوار بوده و از اصلی ترین رویکردهای اصلاح طلبان ،اخلاق مداری است لذا باید در فعالیت های انتخاباتی این دو اصل را سرلوحه کارهای خود داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان دلسوز انقلاب و علاقه مند هستند سربلندی جامعه اسلامی ایران بیش از پیش شکوفا شود لذا باید با اتکا به رای عمومی و مشارکت اجتماعی در انتخابات پیش رو نیز حضور پرشور داشته باشیم.
عضو شورای عالی اصلاح طلبان کشور گفت: تاکید اینجانب همواره بر حضور در تشکل ها و سازمان های مردمی بوده تا احترام به رای دیگران را تمرین کنیم و همیشه تصمیم بر اساس خرد جمعی را حتی اگر با نظر ما یکسان نباشد ارجح بدانیم.
بروجردی افزود:هرچند در تایید صلاحیت های اولیه ناملایماتی وجود داشت اما امیدواریم با پیگیری هایی که توسط مسئولان انجام شده شاهد بازگشت کاندیداهای اصلاح طلبان به انتخابات و به تبع آن حضور پرشورتر مردم را شاهد باشیم.
وی اظهارکرد:درغیراینصورت قطعا با رویکردی که در اصلاح طلبان وجود دارد از بین کاندیداهای موجود افرادی که متخصص و متعهد به مواضع اصلاح طلبی و قانون هستند مورد حمایت ما قرار خواهند گرفت تا شاهد انتخاباتی پر شور و با حضور حداکثری باشیم.
غلامعلی سفید عضور شورای اصلاح طلبان استان یزد و نمایندگانی از تشکل ها و جمعیت های مختلف سخنان خود را مطرح کردند که از طرف بروجردی پاسخ داده شد.
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..