تشکل انجمن اسلامی دانشجویان یزد مجوز فعالیت گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) تشکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از هیات نظارت بر تشکل های دانشجویی مجوز فعالیت گرفت.

جلسه هیات نظارت بر تشکل های دانشجویی با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد یزد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و نمایندگان رئیس دانشگاه در تشکل های اساتید و دانشجویان در محل دفتر رئیس واحد تشکیل و پس از بررسی درخواست های واصله با اتفاق آراء با فعالیت تشکل دانشجویی انجمن اسلامی موافقت شد.

دومین دستور کار بررسی اساسنامه تشکل انجمن اسلامی پیروان خط امام (ره) بود که با توجه به مغایرت با دستور العمل های شورای انقلاب فرهنگی و سازمان مرکزی پیشنهاد اصلاح اساسنامه و طرح در جلسات آتی به تصویب رسید.

دکتر محمدرضا اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در این جلسه گفت: حمایت از فعالیت‌های دانشجویی جزء اولویت های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی است وتشکل‌های دانشجویی با هم اندیشی و تعامل با مسئولان فرهنگی و حوزه‌های دانشگاه در پیشبرد آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه گام بردارند.

محسن افتخاری نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد نیز گفت: رابطهٔ تنگاتنگ تشکل‌های دانشجویی با معاونت فرهنگی و ارائه مشاوره لازم در رفع نارسایی‌های دانشگاه کارساز است.

آنا

بخش نظردهی بسته شده است..