۳۰ شهرک و ناحیه صنعتی در استان یزد فعال شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد با بیان این مطلب که از ۸ میلیارد تومان اعتبار مصوب شهرکهای صنعتی یک و نیم میلیارد تومان آن اختصاص یافت، گفت: ۳۰ شهرک و ناحیه صنعتی با وسعت ۶۷۲۰ هکتار در یزد در حال فعالیت هستند.

مسعود عظیمی  در نشست شورای برنامه ریزی استان یزد با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه شهرک های صنعتی در یزد، اظهار داشت: در کل استان یزد ۱۴ شهرک و ۱۶ ناحیه صنعتی با ۶ هزار و ۷۲۰ هکتار وسعت وجود دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد ادامه داد: امسال برای اولین بار است که بهترین همکاری را در معاونت عمرانی سازمان برنامه‌ریزی و توسعه داشتیم و اعتبارات خوبی در سطح شهرستان‌ها در نظر گرفته شد ولی به دلیل عدم تخصیص‌ها، نتوانستیم مناقصات را خوب برگزار کنیم.

عظیمی افزود: امسال ۸ میلیارد و ۷۱۱ میلیارد تومان اعتبار مصوب داشتیم که از این میزان، اعتبار تخصیصی به استان یزد یک میلیارد و ۴۵۹ میلیون تومان بوده است.

وی در ارتباط با اعتبارات ملی شهرک‌های صنعتی استان گفت: امسال در زمینه کمک به تکمیل و ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب شهرکهای صنعتی، ایجاد مراکز خدمات فناوری و کسب و کار، کمک به نوسازی و تجدید ساختار صنایع و همچنین در زمنیه کمک به ایجاد و توسعه خوشه‌های صنعتی از محل اعتبارات ملی اعتبار دریافت شده است.

منبع: تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..