برنامه اصولگرایان یزدی برای انتخابات با ادعاهای جدید منتشر شد:

انتشارلیست ائتلاف اصولگرایان یزد ۱۷ بهمن/رونمایی ازشعار و رنگ انتخاباتی اصولگرایان/امضاءمیثاق نامه اصولگرایی و شورای ائتلاف

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد با اعلام این که لیست ائتلاف اصولگریان استان، 17 بهمن منتشر و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت گفت: وحدت و همبستگی اصولگرایان در این دوره از انتخابات بی نظیر است و همین مسئله برخی جریانات را که گرفتار انشقاق و تفرقه شده اند نگران کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) "مهران فاطمی"با اشاره به در پیش بودن انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از قطعی شدن لیست ائتلاف اصولگرایان استان یزد خبر داد و گفت: لیست ائتلاف اصولگرایان استان یزد ۱۷ بهمن، رسما منتشر و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

فاطمی در گفتگو با سایت یزد فردا با بیان این که نامزدهای ائتلاف سراسری اصولگرایان با نظر اجماعی انتخاب شده‌اند ادامه داد: تمام گروه‌ها و جریان‌های سیاسی حاضر و پایبند به ائتلاف اصولگرایان، بر روی نامزدهای ائتلاف سراسری اصولگرایان نظر قطعی دارند و این هماهنگی و وحدت رویه در جریان اصولگرایی ستودنی است.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد با بیان این که شعار و رنگ انتخاباتی اصولگرایان مشخص شده است و در آینده ای نزدیک رونمایی خواهد شد افزود: کاندیداهای منتخب ائتلاف، میثاق نامه اصولگرایی و شورای ائتلاف را امضا خواهند کرد و متعهد شرعی و قانونی می شوند که در صورت منتخب شدن به آن وفادار باشند.

مودت و برادری مثال زدنی در جریان اصولگرایی استان یزد

وی با اشاره به همدلی و همبستگی اصولگرایان در این دوره از انتخابات اظهار داشت: هماهنگی بسیار خوب و دوستی و صمیمیت کم نظیری را در میان جریانات مختلف اصولگرایی شاهد هستیم و به لطف خداوند متعال، مودت و برادری مثال زدنی در میان همه اصولگرایان ایجاد شده و همین مسئله امیدواری ما را برای جلب اعتماد عمومی مردم شریف استان یزد فراهم آورده است.

فاطمی با اشاره به تلاش بسیار برخی جریانات برای ایجاد شائبه اختلاف و تشتت در جریان اصولگرایی ادامه داد: تلاش برخی جریانات برای ایجاد اختلاف میان اصولگرایان از طریق حربه های رسانه ای و تبلیغات، به لطف خدا نه تنها تاثیری بر روی ائتلاف نداشته بلکه اصولگرایان را هوشیارتر نموده و گامهای آنان را برای ایجاد ائتلافی مستحکم حول محور ولایت فقیه و اصول و ارزشهای اسلامی و انقلابی استوار تر کرده که نتیجه و نمود نهایی آن به زودی در اختیار مردم شریف قرار خواهد گرفت.

وی با بیان این که برخی گروهها به دلیل سهم خواهی و زیاده طلبی عناصر خود، با مشکلات عدیده ای برای اجماع روبرو هستند ادامه داد: همان طور که بارها گفته ایم این گروهها و جریانات، تنها راه نجات خویش را از شکست قطعی، جلوگیری از وحدت و ائتلاف اصولگرایان می دانند و در این رابطه از هیچ ترفند غیراخلاقی دریغ نمی کنند. فاطمی از همگان دعوت کرد تا اخلاق رسانه ای و انتخاباتی را رعایت نمایند.

حضور حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات؛ اهم اولویت اصولگرایان

مدیرکل سابق حوزه استاندار یزد اهم اولویت های اصولگرایان را حضور حداکثری و آگاهانه مردم در پای صندوق های رای عنوان کرد و گفت: رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی) بارها حضور حداکثری مردم شریف در انتخابات را اولویت اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسئله اول انتخابات برشمرده اند و بزرگان جریان اصولگرایی نیز مکررا بر ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید دارند.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد حضور باشکوه و گسترده مردم در انتخابات را پشتوانه ای عظیم برای حفظ امنیت پایدار کشور و شتاب بخشیدن به توسعه همه جانبه میهن عزیز اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: هر رای که به صندوقها ریخته شود یک آری محکم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و یک نه محکم به بدخواهان و دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب است و اصولگرایان همه تلاش خود را برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به کار خواهند بست.

برخی جریانات خاص، نعل وارونه می زنند

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص طرح این مسئله از سوی برخی گروهها که اصولگرایان موفقیت خود را در حضور حداقلی مردم در انتخابات جستجو می کنند، طرح این گونه مسائل را مردود دانست و گفت: این طیف، یاخود را به فراموشی زده اند و یا حافظه تاریخی شان را از دست داده اند، اما حافظه تاریخی مردم شریف، دعوت های گسترده آنان از مردم برای عدم مشارکت در برخی انتخابات را از یاد نخواهند برد.

فاطمی با بیان این که برخی گروههای خاص، نعل وارونه می زنند ادامه داد: چگونه است این جریانات که در مقاطعی، مردم را به عدم شرکت در انتخابات دعوت می کرده اند امروز عدم مشارکت مردم را به نفع اصولگرایان ارزیابی می کنند؟! وی افزود: در طول تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی اصولگرایان همواره مردم را به مشارکت باشکوه در انتخابات دعوت کرده اند و این مسئله به روشنی نشانه آن است که حضور گسترده مردم در انتخابات به نفع جریان اصولگرایی و به نفع آینده کشور است.

مردم بدعهدی برخی جریانات را در انتخابات ۸۸ از یاد نبرده اند

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد با یادآوری انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ اظهار داشت: مردم بدعهدی برخی جریانات را از یاد نبرده اند. وی ادامه داد: در انتخابات سال ۸۸ که یکی از بالاترین نصاب های مشارکت مردم در انتخابات را شاهد بودیم، این گروهها و جریانات، نه تنها شکست خوردند بلکه شکستشان را تاب نیاوردند و برای چندین ماه کشور را با آشوب و هرج و مرج روبرو کرده و خسارات جبران ناپذیری را به مردم وارد نمودند، حال این که چگونه امروز آنان حضور حداکثری مردم را به نفع خود و به ضرر اصولگرایان ارزیابی می کنند جای تعجب دارد.

وی با بیان این که بر اساس آمار، در انتخاباتی که این جریانات، مردم را به عدم مشارکت دعوت کرده اند شاهد رشد مشارکت بوده ایم ادامه داد: مردم شریف ایران اسلامی به دعوت هیچ جریان و گروهی برای ایستادن در برابر اصول متعالی انقلاب اسلامی وقعی نمی نهند و تاریخ ایران اسلامی محشون از رویدادهایی است که این مسئله را به اثبات می رساند.

فاطمی با یادآوری دعوت این جریانات به عدم مشارکت مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آمار، به عنوان نمونه مشارکت مردم تهران در آن دوره در قیاس با دوره مشابه قبل، با افزایش چشمگیر ۱۸ درصدی روبرو بوده است.(پیوست: جدول شماره یک) سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد تاکید کرد: البته این جریانات از این رفتار مردم درس های بسیاری آموخته اند و برخی شبهه افکنی آنان را باید در این راستا تحلیل کرد.

از مهم ترین اصول انقلاب اسلامی برابری همه در مقابل قانون است

فاطمی در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص برخی اعتراضات به نهاد محترم شورای نگهبان به دلیل رد صلاحیت برخی نامزدهای خاص گفت: از مهم ترین اصول انقلاب اسلامی، برابری همه در مقابل قانون است و امام راحل عظیم الشان(ره) نیز بارها بر این مسئله تاکید داشته اند. وی ادامه داد: این که عده ای رد صلاحیت برخی افراد وابسته به بیت مکرم امام راحل(ره) را بهانه ای برای حمله به شورای نگهبان قرار می دهند غیرمنصفانه و ناحق است و مردم فراقانونی بودن هیچ فردی را در برابر قانون نمی پذیرند.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد با بیان این که بر اساس قانون اساسی عالی ترین مقام های نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز در مقابل قانون با سایر افراد جامعه یکسان هستند گفت: طرح این گونه مسائل در جامعه و آن هم در آستانه انتخابات که حفظ آرامش جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است نه تنها دفاع از بیت مکرم امام راحل عظیم الشان(ره) نیست بلکه بی احترام به بیت امام(ره) و آرمانهای انقلاب اسلامی است.

وی با بیان این که همه ما به انقلاب اسلامی و شهدای والامقام بدهکاریم گفت: قانون خط قرمزی برای همگان است و هرگونه درخواستی برای قرار گرفتن افرادی فراتر از قانون، بر خلاف عدالت، مردود و غیرقابل پذیرش خواهد بود چرا که بالاترین احترام به امام راحل عظیم الشان(ره)، تعهد در برابر تحقق آرمانها و اصول متعالی ایشان و ادامه خط شهدای ولامقام است.

دعوت همگان به بازخوانی اندیشه های امام(ره): انقلاب به هیچ گروهی بدهکاری ندارد

فاطمی با دعوت از همگان برای بازخوانی اندیشه های بلند امام راحل عظیم الشان(ره) گفت: حضرت امام خمینی (ره) در بخشی از منشور روحانیت می فرمایند: "انقلاب به هیچ گروهی بدهکاری ندارد و ما هنوز هم چوب اعتمادهای فراوان خود را به گروهها و لیبرالها می‌خوریم، آغوش کشور و انقلاب همیشه برای پذیرفتن همۀ کسانی که قصد خدمت و آهنگ مراجعت داشته و دارند گشوده است ولی نه به قیمت طلبکاری آنان از همۀ اصول، که چرا مرگ بر امریکا گفتید! چرا جنگ کردید! چرا نسبت به منافقین و ضدانقلابیون حکم خدا را جاری می‌کنید؟ چرا شعار نه شرقی و نه غربی داده‌اید؟ چرا لانۀ جاسوسی را اشغال کرده‌ایم و صدها چرای دیگر."

وی افزود: قیاس فرمایشات روشنگرانه امام راحل(ره) با بعضی حرفها و سخنانی که امروز از سوی برخی افراد مطرح می شود می تواند صداقت و راستی دفاع آنان از بیت مکرم امام(ره) آشکار سازد.

رعایت قانون و اخلاق باید مدنظر همگان باشد

وی با بیان این که بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) رعایت قانون و اخلاق باید در عرصه انتخابات ملاک عمل همگان باشد با گلایه از برخی بی اخلاق های انتخاباتی از سوی برخی رسانه های خاص گفت: رسانه های زنجیره‌ای همه تلاش خود را بر ایجاد شائبه اختلاف میان اصولگرایان قرار داده و در این رابطه نیز از هیچ دروغ و افترایی فروگذار نمی کنند.

فاطمی افزود: البته مردم شریف با نگاه تیزبین خویش همه رفتارها و کردارهای جریانات مختلف سیاسی را مدنظر داشته و فریب خدعه های تبلیغاتی و رسانه ای را نخواهند خورد.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان یزد با بیان این که اصولگرایان رعایت اخلاق اسلامی و تسلیم بودن در برابر قانون را وجه همت خود قرار داده اند ادامه داد: امیدواریم به یاری پروردگار تا انتهای کارزار انتخابات نیز همچون گذشته، بر مدار قانون و اخلاق عمل نماییم.

تنها راه رونق اقتصادی، تکیه بر توان داخلی و اجرای درست اقتصاد مقاومتی است

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که نگاه به بیرون و تمرکز محض بر روی مسئله رفع تحریمهای ظالمانه اقتصادی، کشور را از مشکلات اقتصادی رهایی نمی بخشد ادامه داد: باید با اعتماد به مردم و جوانان برومند کشور و تکیه بر توان داخلی در مسیر رفع مشکلات اقتصادی و معیشت جامعه گام برداشت و این مسئله به روشنی و درستی در سیاستهای کلان اقتصاد مقاومتی تبیین شده است.

فاطمی با بیان این که اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی با شعار امکان پذیر نیست گفت: بسیاری از مشکلات کنونی کشور در عرصه های مختلف، ناشی از ضعف های مدیریتی و بروکراسی کسل کننده اداری است، لذا باید با نگاه به درون و استفاده از توان عظیم جوانان عزیز ایران اسلامی در مسیر رفع مسائل و تنگناها گام برداشت و از دلبستگی به بیگانگان دست کشید.

بخش نظردهی بسته شده است..