راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) میرمحمدی استاندار یزد  در بدو ورود به شهرستان میبد با استقبال مسئولین قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدا و مزار نماینده فقید مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به جایگاه والای آن‌ها ادای احترام کرد.


استاندار در ادامه با حضور در آموزشگاه شاهد باهنر زنگ انقلاب را به صدا درآورد.

افتتاح شعبه ۲ مرکز کانون پرورشی فکری نوجوانان شهرستان میبد یکی دیگر از پروژه‌هایی بود که با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید.

این مرکز در زیربنای ۵۰۰ مترمربع صد درصد خیری از سوی پرفسور محمدعلی کریم زاده میبدی احداث‌شده است که از هزینه آن چشم‌پوشی کرد.

در ادامه آموزشگاه حاج غلامحسین زهرایی با ۹۶۰ مترمربع زیربنا صد درصد خیری افتتاح شد که برای ساخت آن بالغ‌بر ۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

ساختمان جدید بخش دیالیز بیمارستان امام جعفر صادق (ع) یکی دیگر از پروژه‌هایی بود که با حضور مسئولین به بهره‌برداری رسید.

این پروژه با زیربنای ۵۰۰ مترمربع با ظرفیت ۲۵ تخت و بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احداث‌شده است که ۴ پزشک،۶ پرستار، یک منشی و ۲ نیروی خدماتی در این بخش مشغول هستند.

بازید از خانه آیت‌الله حائری و افتتاح خانه گلشن آخرین برنامه‌های مسئولین در شهرستان میبد بود.

خانه گلشن از پروژه‌های اقامتی است که با زیربنای ۷۰۰ مترمربع شامل ۹ سوئیت، آشپزخانه، حیات اندرونی و بیرونی، سرداب، زیرزمین است که برای بهسازی آن از الگو و معمار سنتی یزد استفاده‌شده است.

برای بهسازی آن‌یک میلیارد تومان از محل طرح سرمایه‌گذاری شرکت تعاونی دهیاری‌ها با مشارکت فرمانداری، میراث فرهنگی، بخشداری مرکزی هزینه شده است.

 

بخش نظردهی بسته شده است..