اعضای شعب اخذ رای انتخابات بافق مشخص شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) در جلسه مشترک اعضای هیات اجرای ، نظارت و بازرسی ، اعضای ۳۵ شعب اخذ رای انتخابات شهرستان بافق تعیین و مشخص شدند.

جلسه تعیین اعضای شعب اخذ رای شهرستان با حضور فرماندار، رئیس و دبیر ستاد انتخابات شهرستان،اعضای هیات های اجرایی ، نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان بافق برگزار شد.


فرماندار بافق در ابتدا ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: برگزاری و نکوداشت مراسم و برنامه های دهه فجر باعث سربلندی نظام و انقلاب خواهد شد.

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به تعیین اعضای شعب اخذ رای در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:اعضای شعبه  صندوق اخذ رای باید امانت دار و امین آراء مردم باشند.

وی افزود: ملاک همه ما در انتخابات باید عمل به مر قانون باشد و نباید در اجرای قوانین انتخاباتی کوتاهی شود.

طلایی مقدم در ادامه با تاکید بر دقت در انتخاب اعضاء شعب اخذ رای به جهت حفظ بیطرفی و پرهیز ازهرگونه جانبداری از شخص و گروه خاصی اظهار امیدواری نمود :انشاالله با حضور حداکثری مردم در روز ۷ اسفند تمام امیدهای دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش بر آب خواهد شد.

رئیس هیات اجرای انتخابات شهرستان بافق روند اجرای انتخابات در شهرستان را خوب توصیف کرد و بیان داشت: با تعامل ، همدلی و هماهنگی که در چارچوب قانون بین سه هیات اجرای ، نظارت و بازرسی انتخابات در شهرستان برقرار است باعث شده که برنامه های انتخاباتی به خوبی پیش برود.

گفتنی است در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۳۵ شعبه ثابت و سیار در شهرستان بافق آرای مردم را جمع خواهند کرد که در این نشست کاربران رایانه و دیگر اعضای شعب تعیین شدند.

بخش نظردهی بسته شده است..