شب خاطره باحضور چهره‌های شاخص انقلاب در یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس حوزه هنری یزد با تشریح برنامه‌های این نهاد در ایام الله دهه مبارک فجر از برگزاری شب خاطره با حضور چهره‌های شاخص در جریان انقلاب در یزد خبر داد.

"محمد صادق کوچک‌زاده" به برنامه‌های حوزه هنری یزد در جشن سی و هفت سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره کرد و گفت: به همین مناسبت برنامه‌های متعدد و متنوعی به منظور ایجاد فضایی شاد و با نشاط در جامعه همراه با تبیین آرمان‌ها و ترویج دستاوردهای انقلاب اسلامی با حضور هنرمندان و مردم انقلابی دارالعباده به اجرا در می‌آید.

وی برگزاری شب خاطره با حضور چهره‌های شاخص در جریان انقلاب با هدف احیاء و بازخوانی خاطرات اوایل انقلاب و دیدار با خانواده های معظم شهدای هنرمند استان را از جمله برنامه‌های این نهاد در ایام الله دهه فجر اعلام کرد.

کوچک‌زاده با اشاره به اجرای نمایش "کمد دیواری" با موضوع سبک زندگی و خانواده به کارگردانی "حسام افروز" از ۱۵ بهمن در پلاتو حوزه هنری، افزود: پخش فیلم‌های داستانی و مستند با موضوع انقلاب اسلامی در این پلاتو از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

رئیس حوزه هنری یزد برپایی نمایشگاه آثار تجسمی در نگارخانه حوزه هنری، نشست نقد و بررسی آثار هنری با حضور هنرمندان و منتقدان و توزیع اقلام فرهنگی و غیره را از دیگر برنامه‌های این نهاد در بزرگداشت دهه مبارک فجر برشمرد.
 

منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..