یزد میزبان مسابقات سراسری قران کریم قوه قضاییه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: استان یزد به عنوان میزبان مسابقات سراسری قران کریم قوه قضاییه انتخاب شد.

 "محمدرضا عرشیان" با بیان این خبر افزود: این مسابقات پس از مرحله منطقه‌ای که با تقسیم‌بندی استان‌ها در مناطق پنج گانه برگزار شد، با شناسایی نفرات برتر مناطق و همچنین معرفی نفرات برتر رشته‌های مختلف در دستگاه‌های وابسته به قوه قضاییه، به صورت جامع در استان یزد برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: ۱۱ و ۱۲ اسفند ماه سال جاری زمان برگزاری مسابقات است که با شناسایی نفرات برتر در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۱۵ و ۲۰ جزء  و کل قران، درک مفاهیم ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق در دو بخش کارکنان و خانواده‌های کارکنان به کار خود پایان خواهد داد.

این مقام مسئول میزبانی استان یزد را به فال نیک گرفت و بیان کرد:  میزبانی استان یزد از ۲۲۰ نخبه قرانی قوه قضاییه باعث افتخار است و در آستانه سال جدید، عطر قرانی را به استان هدیه خواهد داد.

عرشیان در پایان نیز با اشاره به این رویداد ملی مهم و اظهار کرد: باید از تمام ظرفیت‌های استان برای برگزاری خوب، باشکوه و ثربخش این مسابقات استفاده کرد.

منبع: ایسنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..