بخش کودک کتابخانه عمومی اتابکی یزد افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) ،بخش کودک کتابخانه عمومی اتابکی محله گنبد سبز یزد با حضور جمعی از مسئولان، کتابداران و مردم این محل افتتاح شد.

 "رقیه دوست فاطمی‌ها" مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان در آیین بهره‌برداری از بخش کودک این کتابخانه، ضمن تشکر از حضور پرشور مسئولان استانی و شهرستانی، دانش‌آموزان مجتمع آموزشی "یادگار" و مردم محله گنبد سبز یزد، کتابخانه را مکانی برای رشد آگاهی و بینش انسان‌ها دانست و ابراز امیدواری کرد که  راه‌اندازی بخش کودک کتابخانه‌ها سبب حضور پررنگ‌تر کودکان و نوجوانان در این مکان فرهنگی شود.

وی همچنین از طراح و مسئول کتابخانه عمومی اتابکی که با استفاده از هنر خود و ظرفیت‌های موجود، اقدام به طراحی و زیباسازی بخش کودک این کتابخانه کرده‌اند، قدردانی کرد.

در ادامه این مراسم، گروه نمایش‌نامه‌خوانی مدرسه دخترانه "اختر دانش" یزد به اجرای نمایش "حسنی و لوبیای سحرآمیز" پرداختند.

در بخش دیگری از این مراسم، از اعضای گروه نمایش‌نامه‌خوانی مدرسه اختردانش یزد با اهدای لوح سپاس و مجموعه کامل کتاب‌های "قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب" اثر مرحوم مهدی آذریزدی قدردانی شد.

پایانبخش آیین بهره‌برداری از بخش کودک کتابخانه عمومی اتابکی یزد، تقدیر از خیر کتابخانه‌ساز یزدی و بانی کتابخانه اتابکی گنبد سبز بود.

گفتنی است؛ در آیین افتتاح بخش کودک کتابخانه عمومی اتابکی یزد، "عباسعلی دانا‌فر" مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، "عباس ملازینلی" مشاور اطلاع‌رسانی استاندار یزد، "زهره شهابی‌پور" معاون اداری مالی فرماندار یزد، "طوبی مازارزاده" معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش جوانان استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.
 

منبع: ایسنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..