امیدهای آخر آرمان اردکان برای صعود به پلی آف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) ،تیم آرمان اردکان ۲۰ امتیازی که هم‌اکنون در جایگاه متزلزل هشتم جدول رده‌بندی بازی‌ها قرار دارد و شکست در بازی این هفته مقابل ثامن الحجج مشهد می‌تواند، اردکانی‌ها را از صعود به مرحله پلی‌آف بازدارد.

 هفته بیستم لیگ برتر والیبال مردان امروز یکشنبه بازدهم بهمن ماه با برگزاری پنج دیدار پیگیری می‌شود و شش تیم تلاش‌های خود را برای کسب پنج سهمیه باقی‌مانده پلی آف خواهند کرد.

تاکنون تیم‌های بانک سرمایه، پیکان تهران و شهرداری اورمیه صعودشان به مرحله پلی آف قطعی شده است و در انتهای جدول نیز تیم‌های گوهر کویر زاهدان، آلومینیوم المهدی هرمزگان و بازرگانی جواهری گنبد دیگر امیدی برای صعود به مرحله پلی آف ندارند و تنها شش تیم باقی مانده، در این هفته برای پنج سهمیه پلی آف تلاش خواهند کرد.

یکی از تیم‌های مدعی سهمیه پلی‌اف، تیم ثامن الحجج خراسان است که امروز در مصاف خانگی با آرمان ورزشی اردکان در سالن مهران مشهد تلاش خواهد کرد تا برای کسب جواز حضور در مرحله پلی آف، پیروز میدان باشد.

البته آرمان اردکان نیز علی‌رغم باخت هفته قبل خود مقابل بانک سرمایه، هنوز هم امیدوار به صعود از پلی آف است ولی اگر مغلوب شود یک گام دیگر از حضور در جمع هشت تیم برتر و پلی آف دور خواهد شد و جبران این باخت قطعاً در دو هفته آینده این رقابت‌ها بسیار سخت خواهد شد.

دیدار امروز آرمان و ثامن الحجج را محمد شاهمیری و محمدرضا کاویان سوت خواهند زد و خلیل یگانه مجد ناظر بازی خواهد بود.

در دیگر بازی‌های این هفته بازرگانی جواهری گنبد با پیکان تهران، کاله مازندران با بانک سرمایه، شهرداری تبریز با شهرداری ارومیه و سایپای تهران با آلومینیوم المهدی هرمزگان دیدار خواهند کرد که البته دیدار ششم این هفته نیز روز جمعه دوم بهمن ماه برگزار شد که متین صالحین ورامین سه بر صفر گوهر کویر زاهدان را از پیش رو برداشت.
 

منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..