عارف:حتی ردصلاحیت شده ها هم به صحنه بیایند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس شورای سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با بیان این که مهم ترین رمز پیروزی ما در خرداد ۹۲ ، وحدت در داخل جبهه اصلاحات بود، گفت: همه کاندیداها چه ردصلاحیت شده ها و چه احرازنشده ها و انصرافی ها، همه به صحنه بیایند.

 
محمدرضا عارف درچهاردهمین کنگره حزب مردم سالاری در مجتمع آدینه تهران افزود: اگر به خرداد ۹۲ و کاندیداهای آن نگاهی داشته باشید، چه کاندیداهای ردصلاحیت شده و چه احرازنشده و چه انصرافی همه به صحنه آمدند و هیچ کس قهر نکرد و کنار نکشید.

وی ادامه داد: این انتظار را داریم که جوانان به انتخابات اسفند ۹۴ این نگاه را داشته باشند و در همان فضا و مسیر حرکت کنیم.

وی در ادامه گفت: قوام جمهوری اسلامی ایران به استناد قانون اساسی و قوام مردم سالاری در وجود احزاب و تشکل های مردم سالار است.

عارف ادامه داد: حیات احزاب و تشکل ها در آزادی در چارچوب قانون است، باید اجازه داد احزاب نظرات و خواسته های مدنی خود را به صورت آزادانه در چارچوب قوانین اعلام کنند تا زمینه رشد کشور و احزاب فراهم شود.

رئیس شورای سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: ما اعتقاد به تحزب داریم و معتقدیم در شرایط کنونی کشور راهی جز حرکت جبهه ای نداریم ولی این حرکت جبهه ای در نهایت به تشکل احزاب فراگیر ختم شود.

وی یادآورشد: احزابی که مسئولیت پذیر و پاسخگو باشند که معمولا جبهه ها خیلی آمادگی پاسخگویی را ندارند ولی ضرورت انقلاب و کشور که با آن روبه رو است، حرکت جبهه ای را ایجاب می کند.

منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..