اجرای برنامه‌های میدانی نوروزی در اشکذر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) فرماندار اشکذر با اشاره به تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در این شهرستان بر ضرورت اجرای برنامه‌های میدانی از جمله تئاتر خیابانی تاکید کرد.
«محمدرضا شاه‌حسینی» با بیان این‌که اقدامات سال گذشته ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان قابل تقدیر بوده است، ادامه داد: شهرداری اشکذر رکن اصلی ستاد تسهیلات و از مهم‌ترین نهادهایی است که هرساله خدمات خوبی به میهمانان نوروزی ارائه می‌کند. وی ادامه داد: سال گذشته برنامه‌هایی از جمله اجرای پاتوق شمسی، برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در محل پارک اشکی و سرای محبت رضوان شهر اجرا شد که از برنامه‌های جذاب شهرستان به شمار می‌آمد. این مسئول توانایی ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: امیدواریم برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان در سال جاری نیز به بهترین شکل اجرا شود.
فرماندار شهرستان اشکذر همکاری و تعامل ادارات را برای بهتر شدن برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی، خواستار شد. مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر با توجه به ظرفیت‌های شهرستان از صدور مجوزهای لازم برای دایرکردن کمپ‌های سوارکاری در این شهرستان خبر داد.
«محمدجعفر میرجلیلی» اظهار کرد: کارهای خوبی در حوزه میراث فرهنگی و جذب گردشگر در شهرستان اجرا شد؛ از این رو هماهنگی با تورهای استان و خارج از استان برای جذب گردشگر به این شهرستان انجام شده است. وی ادامه داد: اقدامات گسترده‌ای برای جذب گردشگران به این شهرستان انجام شده است که امیدواریم به ماندگاری گردشگر در این شهرستان منجر شود.
میرجلیلی بر ضرورت ساخت هتل، نظارت بر رستوران‌های داخل و خارج شهر، معرفی آثار تاریخی شهرستان، ترویج و معرفی صنایع دستی شهرستان و معرفی آن به گردشگران و… تاکید کرد. وی همچنین تحلیل نقاط قوت و ضعف کمپ گردشگری ورودی و مشکلات آن، ایجاد سایت گردشگری، ساخت ۲ مرکز بوم‌گرایی در خضرآباد و عصرآباد، سرمایه‌گذاری و ترویج برنامه‌های فرهنگی در این شهرستان را یادآور شد.

بخش نظردهی بسته شده است..