برنامه‌های فرهنگی و عمرانی اشکذر در دهه فجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) شهردار اشکذر از اجرای برنامه‌های فرهنگی و عمرانی در این شهر به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
 «مهدی جعفری‌پور اشکذری» از برنامه‌های دهه فجر امسال را فضاسازی شهر با نصب بنر، پوستر، پلاکارد، درج شعارهای انقلابی و آذین‌بندی شهر با نصب پرچم‌های ریسه‌ای و ریسه‌های رنگی اعلام کرد.
وی همچنین به تعویض پرچم‌های میادین ورودی شهر، تهیه و چاپ ویژه‌نامه بهار آزادی و توزیع آن در ایام دهه فجر، بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و برپایی ایستگاه‌های صلواتی در شهر اشاره کرد.
شهردار اشکذر از نورافشانی شهر در ایام الله دهه فجر و همچنین آماده‌سازی و تنظیف ویژه شهر به ویژه برای راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.
جعفری‌پور از در اختیار گذاشتن فضاهایی تبلیغاتی شهر برای نصب بنر، تابلوها و نمادهای انقلابی خبر داد و افزود: بهره‌برداری از طرح روشنایی بلوار شهدا و آبرسانی به شهرک صنعتی نیکو اشکذر از طرح‌های عمرانی است که به مناسبت دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی اعلام کرد: بهره‌برداری از میدان‌های امام حسن(ع) و شهدای اشکذر از دیگر طرح‌های عمرانی شهرداری است که در دهه فجر انجام می‌شود.
شهردار اشکذر گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر آیین‌‌های دهه فجر اندیشیده شده است.

بخش نظردهی بسته شده است..