بانک حکمت ایرانیان ۵ساله شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) مراسم جشن پنجمین سالگرد بانک حکمت ایرانیان، با حضور رییس و اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، معاونان، مدیران و کارکنان استان تهران به همراه خانواده‌هایشان در محل سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

 
در این مراسم ابتدا عباس عسکرزاده، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بانک حکمت ایرانیان ضمن تبریک پنجمین سالگرد بانک در شبکه بانکی کشور گفت: بانک حکمت ایرانیان تا به امروز با تلاش و تخصص تک تک کارکنان بانک، به موفقیت‌های بسیاری رسیده است.
 
در ادامه مراسم با توجه به راه‌اندازی بزرگترین شبکه اجتماعی کسب و کار در ایران با برند تجاری "دیدی‌ بود"، از سوی بانک حکمت ایرانیان، حبیب ابوقداره، رییس هیات مدیره شرکت ویراآزما به همراه یکی از مشاوران ارشد این شرکت، به‌عنوان شریک تجاری بانک حکمت ایرانیان در راه‌اندازی شبکه "دیدی‌ بود"، به روی صحنه آمدند تا این شبکه اجتماعی را برای حضار معرفی کنند.
 
در بخش دیگری از این مراسم با حضور اعضای هیات مدیره بانک حکمت ایرانیان و اعضای هیت مدیره شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ضمن امضای تفاهم‌نامه مشترک سه جانبه میان بانک حکمت ایرانیان، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت ویراآزما در راستای راه‌اندازی و پشتیبانی از شبکه توزیع "دیدی‌ بود"، از تمبر یادبود پنجمین سالگرد بانک حکمت ایرانیان رونمایی شد.

بخش نظردهی بسته شده است..