خیز نماینده یزد برای صعود از مرحله سوم لیگ واترپلو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) ،سرمربی تیم واترپلو پیشگامان یزد در آستانه مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور، گفت: واترپلوییست‌های پیشگامان با تمام توان برای صعود به جمع ۴ تیم،در مرحله سوم لیگ شرکت خواهند کرد.

 "ابوالفضل باغستانی" با اشاره به برگزاری مرحله سوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور در هفته اول بهمن ماه، وضعیت تیم پیشگامان را از نظر جسمی و روحی خوب توصیف کرد و افزود: بعد از مرحله دوم و با توجه به این که با امتیاز مساوی با تیم دوم گروه در رده سوم قرار گرفتیم به رفع نواقص و ایرادهای فنی تیم پرداخته و تمرینات فشرده‌ای برای واترپلوییست‌ها در نظر گرفته شد و هم‌اکنون با آمادگی کامل به مرحله سوم اعزام خواهیم شد.

وی ادامه داد: گروه پیشگامان، واقعاً گروه سختی است و همه تیم‌ها بسیار خوب و پرقدرت در لیگ حاضر شده‌اند.

باغستانی افزود: تیم پیشگامان نیز در دو مرحله گذشته با تلاش همه اعضای تیم توانسته جایگاه خوبی بدست آورد و در این مرحله نیز با قدرت به مصاف تیم‌های حاضر خواهیم رفت و امیدوار به صعود به جمع چهار تیم برتر جهت حضور در مرحله نهایی این رقابت‌ها هستیم.

سرمربی تیم واترپلو پیشگامان با قدردانی از واترپلوییست‎‎های یزدی که با تعصب و غیرت مثال‌زدنی می‌کوشند نام یزد را در ورزش شنا و واترپلو زنده نگه دارند، حمایت‌های همه جانبه باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان را در کنار برنامه‌ریزی کادر فنی و حمایت هیئت شنای استان یزد عامل کسب همه موفقیت‌های تیم‌های شنا و واترپلو استان یزد دانست.

گفتنی است؛ سومین مرحله از مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور هفتم و هشتم بهمن ماه سالجاری در استخر ۹ دی تهران برگزار می‌شود.
 

منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..