بازهم انتقاد تند از روحانی در دانشگاه یزد:

روحانی، بیش از دو سال هزینه گذاشت

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: در همین دو سال اخیر رئیس جمهور چقدر دنبال مذاکره بود و چقدر برای آن هزینه کرد. روحانی، بیش از دو سال هزینه گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور  در دانشگاه یزد گفت: در همین دو سال اخیر رئیس جمهور چقدر دنبال مذاکره بود و چقدر برای آن هزینه کرد.

صلاحی افزود:روحانی، بیش از دو سال هزینه گذاشت. به اعتراف خود آمریکائی ها ۸۰ درصد صنعت هسته ای ما زمین گیر شد. خب رئیس جمهوری اینقدر هزینه گذاشت و گفت مشکل آب خوردن هم با این مذاکرات حل می شود در مقابل آمریکا آقای طالبی، نماینده وی در سازمان ملل را پشت در بسته نگه داشت.

به گزارش برخی سایتهای اصولگرا در استان یزد،وی تصریح کرد: دولت ما تکریم کرد اما آنها در منطقه با تبانی با آل سعود قیمت نفت را به زیر ۳۰ دلار رساندند. داعش را ایجاد کردند. در فاجعه منا وزیر خارجه ایران ۴ بار از وزیر خارجه آل سعود درخواست ملاقات کرد و آنها نپذیرفتند که این در تاریخ بی سابقه است.

وی اضافه کرد: رئیس جمهور ما بعد از تماس تلفنی با اوباما وی را مودب خواند، اما در مقابل وندی شرمن گفت فریب بخشی از دی ان ای ایرانی ها است!تابناک

بخش نظردهی بسته شده است..