۱۶هزار زائر یزدی به عتبات عالیات اعزام شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) مدیر حج و زیارت یزد گفت: در سال گذشته بیش از ۱۶ هزار و ۷۲۷ زائر در قالب ۴۴۳ کاروان از این استان بصورت هوایی و زمینی به سفر زیارتی عتبات عالیات عراق اعزام شدند.

علی اصغر شریفی  بابیان اینکه بیش از ۸۰ درصد زائران بصورت هوایی اعزام شدند اظهار کرد: هر هفته ۶ کاروان زائر ۲۴۰ نفره بصورت هوایی به کربلا اعزام می شوند.

وی افزود: بجز این تعداد زائرانی یزدی که بصورت هوایی و زمینی به عتبات عراق اعزام شدند، در آذرماه امسال نیز تعداد ۲۱ هزار ۲۶۵ نفر متقاضی زیارت کربلا در اربعین حسینی در قالب چهار هزار و ۲۲۰ گروه به عتبات عالیات عراق اعزام شدند.
شریفی از اعزام کاروان هوایی ۱۴ روز خبر داد و تصریح کرد: از ۱۱ بهمن ماه امسال روزهای یکشنبه هر هفته پنج کاروان بصورت اقامت یک هفته ای ویک کاروان بصورت اقامت دوهفته ای از فرودگاه شهید صدوقی یزد به فرودگاه بغداد اعزام می شوند.
این مسئول بابیان اینکه نرخ اقامت و رفت و آمد ۱۴ روزه هوایی ۱۹ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۲۵۰ ریال می باشد ادامه داد: ۶ روز اقامت در کربلا، سه روز در نجف و سه روز نیز در کاظمین اقامت زائران خواهد بود.
مدیر حج و زیارت استان یزد خاطرنشان کرد: سال گذشته ۲۴ هزار و ۱۱۶ زائر در قالب ۶۵۳ کاروان از این استان به عتبات عالیات عراق اعزام شدند.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..