فرماندار یزد:

اهداف انقلاب اسلامی برای نسل جوان تبیین شود

فرماندار یزد عدم تبیین اهداف و چگونگی وقوع انقلاب برای جوانان را، ظلم بزرگ به انقلاب دانست و گفت: امروز برخی از رسانه ها با شبهه افکنی در صدد تخریب زیرساخت های فرهنگی نسل جوان جامعه هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)، اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان یزد با حضور فرماندار، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری یزد و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای شهرستان یزد برگزار شد.

" محمود شاکری شمسی " در این جلسه با بیان اینکه پشتوانه انقلاب اسلامی ایران، خون هزاران شهید است اظهار داشت: ۲۲ بهمن به عنوان سالگرد انقلاب اسلامی بزرگترین جشن ملی و مذهبی کشور است و بر همه واجب است تا به نحو شایسته گرامی دارند.

فرماندار یزد افزود: در حالی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که نسل سوم انقلاب، شرایط و حوادث زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را درک نکرده اند و خواستار یافتن پاسخ هایی برای سئوالات خود هستند.

وی عدم تبیین اهداف و چگونگی وقوع انقلاب برای جوانان را، ظلم بزرگ به انقلاب دانست و گفت: امروز برخی از رسانه ها با شبهه افکنی در صدد تخریب زیرساخت های فرهنگی نسل جوان جامعه هستند.

" شاکری شمسی " ضمن تأکید بر برگزاری جشن های با محتوا در ایام الله دهه فجر  گفت: باید ایران قبل از انقلاب و بعد از انقلاب مقایسه و دستاوردهای این سی و هفت سال که مهمترین آن اقتدار کشور در عرصه بین المللی است که به برکت خون شهیدان و رهبری های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به دست آمده است، بیان شود.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان یزد با اشاره به موفقیت های تیم مذاکره کننده ای هسته ای در تثبیت حقوق ایران در استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای خاطرنشان کرد: در مذاکراتی که ایران با شش قدرت جهانی بر سر موضوع هسته ای داشت به خوبی عزت و اقتدار ایران اسلامی در مناسبات بین المللی برای همگان مشخص شد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان مردم سالاری دینی را از دیگر افتخارات کشور عنوان کرد و افزود: برگزاری یک انتخابات در مدت هر یک و نیم سال درکشور نمود عینی مردم سالاری دینی و حضور مردم در تصمیمات است.

وی اضافه کرد: متأسفانه در حال حاضر برخی از کشورهای منطقه که ادعای دموکراسی دارند، در طول سالیان متمادی حتی یک انتخابات در کشور خود برگزار نکرده و مردم در تصمیم گیری ها هیچ گونه دخالتی ندارند.

" شاکری شمسی " با تأکید به اینکه مشارکت مردم به ویژه نوجوانان و جوانان باید به عنوان یکی از محورهای اصلی در جشن های ایام الله دهه فجر باشد اظهار داشت: در هر برهه ای که کارها به مردم واگذار شده کشور به نتایج مطلوبی رسیده که نمونه آن را می توان در هشت سال جنگ تحمیلی به خوبی مشاهده کرد.

فرماندار یزد در پایان همچنین بر نوآوری در برنامه های این ایام تأکید کرد و ابراز داشت: استفاده از روش های جدید به ویژه شبکه های اجتماعی می تواند در تببین انقلاب اسلامی در جامعه به خصوص نسل جوان تأثیرگذار باشد.

 

بخش نظردهی بسته شده است..