در 15 کیلومتری پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر تفت رخ داد:

۶ مصدوم حاصل تصادف در جاده تفت +تصاویر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از تصادف یک دستگاه سواری پراید و هیوندا در جاده بردستان سانیج (2 کیلومتری پیست اسکی سخوید) و مصدوم شدن 6 نفر از هموطنانمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)  به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / سید جواد میرحسینی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : ظهر امروز در جاده بردستان سانیج (روستای سلطانب) ۲ کیلومتری پیست اسکی سخوید یک دستگاه سواری پراید و هیوندا به علت سرعت زیاد و عدم کنترل راننده هیوندا تصادف نمودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : پس از اعلام توسط تیم سیار هلال احمر واقع در پیست اسکی سخوید نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای جاویدالاثر متوسلیان تفت به محل حادثه اعزام شدند.

میرحسینی عنوان کرد : نجاتگران پس از رسیدن به صحنه حادثه با کمک عوامل امدادی دیگر مشغول به امدادرسانی شدند ، که دو نفر از مصدومین که یک دختر ۶ ساله که از ناحیه سر مصدوم و یک دختر ۱۶ ساله دیگر که ترومای به ساق پا بود به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

وی گفت : ۴ مصدوم دیگر این حادثه توسط آمبولانس اورژانس علی آباد و سخوید نیز انتقال داده شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اعزام نجاتگران جمعیت هلال احمر به این حادثه و کمک­رسانی به حادثه دیدگان اضافه کرد: برای امدادرسانی به حادثه دیدگان این تصادف، یک تیم عملیاتی با ۳ نفر نجاتگر و یک دستگاه آمبولانس از پایگاه امداد و نجات جاده ای جاویدالاثر متوسلیان تفت و یک تیم سیار امداد و نجات واقع در پیست اسکی سخوید با ۳ نفر نجاتگر و یک دستگاه آمبولانس  اعزام شده بودند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد : همکاری و مشارکت دستگاه های امدادی از جمله اورژانس و هلال احمردر صحنه حادثه به چشم میخورد که سرعت امدادرسانی را بالا برده بود و این همکاری لازمه کار امدادرسانی در صحنه ها میباشد تا بتوانند بهتر و با سرعت بالاتری اقدام به کمک رسانی نمایند که هم از زحمات عوامل اورژانس و نجاتگران هلال احمر تشکر و قدردانی میشود

بخش نظردهی بسته شده است..