کشف ۵۰ تن ظروف آشپزخانه قاچاق در یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) ،فرمانده انتظامی استان، گفت: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در بازرسی از یک انبار در شهر یزد، ۵۰ تن انواع ظروف آشپزخانه را به ارزش ۳۰ میلیارد ریال کشف کردند.

سردار "ایرج کاکاوند" ، با اعلام این خبر افزود: در راستای مبارزه با قاچاقچیان کالا و ارز، مقابله با واردکنندگان کالاهای خارجی قاچاق و همچنین حمایت از تولیدکنندگان داخلی، ماموران پلیس استان ، خبری را مبنی بر فعالیت فردی در امر واردات کالاهای خارجی قاچاق دریافت کردند.
وی، ضمن اشاره به انجام هماهنگی قضائی، خاطرنشان کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، فعالیت این متهم را زیر نظر گرفته تا اینکه متوجه شدند وی یک محموله سنگین از ظروف آشپزخانه خارجی را بدون مجوز گمرکی به استان وارد و در یک انبار دپو کرده است.
سردار کاکاوند گفت: ماموران پلیس در بازرسی از انبار موردنظر،۵۰ تن انواع لوازم آشپزخانه قاچاق شامل ظروف "چینی"، "شیشه ای"، "آرکوپال" و … را کشف و یک متهم را در این راستا دستگیر کردند.
این مقام ارشد انتظامی استان، ارزش برآورد شده این محموله کشف شده را ۳۰ میلیارد ریال بیان کرد و افزود: کالاهای قاچاق کشف شده تحویل گمرک شد.
فرمانده انتظامی استان یزد در پایان یادآور شد: متهم کالاهای قاچاق را از جنوب کشور و بدون مجوز گمرکی به استان یزد وارد و قصد توزیع در بازار یزد را داشت که با تلاش ماموران پلیس این استان دستگیر و به دادسرا معرفی شد.
آریا

 

بخش نظردهی بسته شده است..