با حضور مقامات استان:

یازدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات یزد گشایش یافت

یازدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور مقامات استان و جمعی از کارشناسان فناوری اطلاعات در محل دائمی نمایشگاه‏‏های این استان گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) کامیتکس یازدهم با حضور  شرکت معتبر از داخل و خارج از استان  و همچنین ارگانهای دولتی در فضایی به مساحت هفت هزار متر مربع  برپا شده است.

یازدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات  در بخش‌های کامپیوتر، موبایل، الکترونیک، ماشین‌های اداری، سیستم‌های کنترلی و دوربین‌های مداربسته با برپایی ۱۵۰ غرفه با حضور ۵۰ شرکت‌کننده کار خود را آغاز کرده است.

در این دوره کامیتکس، نهادهای دولتی  شرکت کرده اند تا خدمات خود در حوزه الکترونیک را در معرض دید بازدیدکننندگان قرار داده اند و به نظر می‏رسد تعامل دوسویه ای برقرار شود.

شرکت‌های خدمات اینترنتی از شرکت‌های شاخص این دوره از نمایشگاه هستند که اعلام کرده‌اند به پاس استقبال شهروندان از نمایشگاه طرح‌های نمایشگاهی و تخفیفات ویژه‌ای ارایه می‌کنند.

این نمایشگاه به همت سازمان نظام صنفی رایانه و اتحادیه صنف رایانه و اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی استان یزد از ۲۲ تا ۲۵ دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد(سالن‌ شهید قندی) برگزار خواهد شد و بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد است و ساعت بازدید از نمایشگاه نیز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ خواهد بود.

ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..