پذیرش دانشجوی بدون آزمون در۶۰رشته دانشگاه آزاد یزد

no-thumbs

پذیرش دانشجوی با آزمون و بدون آزمون بالغ بر 60 رشته تحصیلی کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی یزد انجام می گیرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)دکتر سید علی المدرسی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از پذیرش دانشجوی با آزمون و بدون آزمون در بیش از ۶۰ رشته تحصیلی این دانشگاه خبر داد .

دکتر سید علی المدرسی در مورد پذیرش دانشجو و ادامه تحصیل در این دانشگاه به خبرگزاری آنا گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از دی ۱۳۶۱با هدیه پر خیر و برکت حضرت امام ( ره ) و  با همت مرحوم دکتر علی سلطانی بنیانگذار واحد و با جذب ۱۸۰ دانشجو در ۴ رشته تحصیلی کار خود را آغاز کرد و امروز با نزدیک به ۱۸۰۰۰ هزار دانشجو در مقاطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی جزو یکی از دانشگاه های آزاد اسلامی برتر کشور و همچنین بزرگترین مرکز آموزش عالی استان یزد است .

وی ادامه داد : با درایت دکتر میر زاده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی و سخت کوشی دکتر محمد رضا اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد در بسیاری از موارد از افتخارات کسب شده توسط دانشجویان به خود می بالد .

وی در مورد انتخاب رشته و اطلاعات تکمیلی دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی گفت : علاقه مندان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی یزد در۶ رشته کاردانی پیوسته ، ۱۰ رشته کاردانی نا پیوسته و ۴۳ رشته کارشناسی پیوسته ، ۱۵ رشته کارشناسی نا پیوسته می توانند تا نیمه بهمن ماه امسال برای ثبت نام  از طریق سایت  www.azmoon.org  رشته محل را انتخاب کرده و اطلاعات کد رشته های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در سایت www.iauyazd.ac.ir قابل دسترسی  و مشاهده است .

المدرسی افزود  : رشته های کاردانی پیوسته در محل آموزشکده سما واحد یزد دایر می گردد .

وی در پایان گفت ، همچنین کارشناسان این دانشگاه از طریق شماره تلفن های ۳۱۸۷۲۴۸۰ و ۳۱۸۷۲۴۸۱ آماده جوابگویی به داوطلبان هستند .

 

بخش نظردهی بسته شده است..