احمدی نژاد در سودای راه اندازی سفرهای استانی:

یزد ؛از مقصدهای مهم سفر احمدی نژاد

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان که در طول 8 سال دوران ریاست جمهوری خود نشان داد به سفرهای استانی علاقه دارد، بار دیگر و در شرایطی که کمتر از یک سال و نیم دیگر تا انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده، قصد کرده تا با سفرهای استانی خود، بار دیگر بازگشت به سیاست را رقم بزند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) این در شرایطی است که رئیس جمهور سابق گمان می برد هنوز پایگاه اجتماعی خود در شهرستان ها را حفظ کرده و این امر می تواند در زمان نیاز به یاری وی بیاید. بر این اساس وی برنامه های خود و حامیانش را بدین ترتیب قرار داده که بیشتر فعالیت های خود را در شهرستان ها انجام دهند.

محمود احمدی نژاد که سابقا به سفرهای استانی علاق خاصی داشت بنا بر شنیده ها از هفته آینده سفر های استانی خود را برای با موضوع انتخابات و معرفی نامزدهای مورد حمایت آغاز خواهد کرد از گلستان و مرکزی به عنوان نخستین مقصد سفرهای احمدی نژاد نام برده می شود.

همچنین او سال گذشته سعی کرد بنا به مناسبت های مختلف به استان یزد سفر کند.در همین حال گفته می شود یزد یکی از مقصدهای مهم سفر احمدی نژاد به شمار می رود.

به گزارش سایت خط خبر؛این جریان تاکتیک های مختلفی را برای حضور همه جانبه انتخابات آینده‌ مجلس برنامه ریزی کرده است. یکی از این راهبردها نشست های استانی است؛ خبرها حاکی از آن است که چندی است به صورت جدی از سوی هسته اصلی این جریان موضوع انتخابات مجلس پیگیری می شود و سعی شده تا به دور از حاشیه های تبلیغاتی نشست های لازم در استان ها با حضور افراد اصلی این جریان و غالبا به صورت مخفیانه برگزار شود.

حالا باید منتظر ماند و دید که برنامه رئیس جمهور سابق کشورمان برای بازگشت به سیاست و هدف وی از سفرهای استانی چیست؟ البته این احتمال هم می رود که احمدی نژاد با برپایی این سفرهای استانی قصد سنجش میزان محبوبیت خود نسبت به دولت فعلی را داشته باشد. اقدامی که نتایج آن می تواند در بازگشت یا عدم بازگشت احمدی نژاد به قدرت تاثیرات بسزایی داشته باشد.

بخش نظردهی بسته شده است..