انجمن متخصصان روابط عمومی یزد نشست های علمی برگزار می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) دکتر محمد مهدی فرقانی رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر مهدخت بروجردی علوی روز چهارشنبه این هفته در نشست علمی انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد حضور می‌یابند.

محمد امامی مدیرعامل انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در این نشست که با همکاری دانشگاه یزد و انجمن برگزار می‌شود، دکتر فرقانی استاد ارتباطات به بیان مسئولیت‌ اجتماعی روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها می‌پردازد و دکتر بروجردی علوی اخلاق حرفه‌ای روابط عمومی‌ را مطرح خواهد کرد.

وی همچنین گفت: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد و با حضور دکتر فرقانی و دکتر بروجردی روز پنجشنبه این هفته دو کارگاه تخصصی برای مدیران و فعالان مطبوعات استان یزد با موضوع شیوه نگارش در مطبوعات و خبر و گزارش با رویکرد مطبوعات محلی ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۴ دی ماه در مجتمع امام علی برگزار می‌شود. امامی افزود: حضور دکتر فرقانی در جمع مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد و بررسی جایگاه ارتباطات توسعه در برنامه‌های توسعه استان از جمله برنامه‌ّهایی است که با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد در روز چهارشنبه این هفته صورت خواهد گرفت.

شایان یادآوری است: این انجمن از فعالان روابط عمومی استان و نیز فعالان رسانه و نیز علاقه مندان به موضوع یاد شده برای حضور در نشست علمی دعوت به عمل آورده است. این نشست علمی ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۳ دی ماه در پردیس دانشگاه یزد واقع در ابتدای بلوار طالقانی برگزار می‌گردد.

بخش نظردهی بسته شده است..