رییس ستاد جبهه اصلاح طلبان مشخص شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس کمیته سیاسی ستاد انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان از انتصاب رئیس و اعضای ستاد انتخابات تشکل متبوعش خبر داد.

 
سعید یاری رئیس کمیته سیاسی ستاد انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو تسنیم، با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی تشکل متبوعش اظهار داشت: با توجه به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در ۷ اسفند ماه در پیش است و مسئولیت جدی احزاب و تشکل‌های سیاسی تقویت حضور حداکثری و ارائه لیست برای سراسر کشور است، لذا جبهه اصلاح‌طلبان که از ۱۵ حزب و تشکل شناسنامه‌دار تشکیل شده است، در جلسه خود اعضای ستاد انتخابات خود را مشخص کرد.
 
وی ادامه داد: شورای عالی جبهه اصلاح‌طلبان با حضور اکثریت اعضا با حفظ سمت مجید محتشمی (رئیس جبهه) را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان منصوب کرد؛ همچنین حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی به عنوان معاون اجرایی، محمد شریف به عنوان معاون اطلاع‌رسانی و روابط عمومی و بین‌الملل، خانم زاد هوش به عنوان معاون امور بانوان و سعید یاری به عنوان رئیس کمیته سیاسی جبهه و ستاد انتخاباتی جبهه انتخاب شدند.
 
رئیس کمیته سیاسی جبهه اصلاح‌طلبان گفت: مقرر شد که جلسات فشرده ستاد انتخاباتی برگزار شود و در فراخوان عمومی مشترکاً از سوی کمیته سیاسی و سایر ارکان جبهه نسبت به کاندیداهایی که ثبت نام کرده و تأییدیه هیئت‌های اجرایی را گرفته‌اند، با دسته بندی جهت گیری فکری آنها، این افراد را در لیست جبهه قرار دهیم.
 
یاری یادآور شد: در این جلسه مقرر شد مذاکرات جدی با محمدرضا عارف رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان انجام شود و از وی دعوت شود تا برای وحدت در اردوگاه اصلاح‌طلبی تلاش جدی کند.
 
وی در پایان از برگزاری نشست خبری ستاد انتخاباتی جبهه اصلاح‌طلبان در تهران و استان‌ها خبر داد.

بخش نظردهی بسته شده است..