۴۰مبلغ در مدارس یزد آرمان‌های انقلاب را تبیین می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) معاون تبلیغ حوزه علمیه یزد از حضور بیش از ۴۰ مبلغ در مدارس یزد خبر داد و گفت: این مبلغان آرمان‌های انقلاب اسلامی را در مدارس برای دانش‌آموزان تبیین می‌کنند.

حجت الاسلام سید محمدمحسن حسینی پوردر جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه فجر در استان یزد اظهار داشت: حوزه‌های علمیه نقش اساسی در تبیین انقلاب اسلامی دارند و در این راستا نیز حضور مبلغان در بخش های مختلف جامعه امری اساسی است.

وی افزود: در استان یزد در راستای حضور مبلغان برنامه ریزی‌های لازم انجام شده که بر این اساس ۴۰ نفر از مبلغان در ۴۰ مدرسه استان یزد به صورت مستمر حضور می یابند و به تبیین آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی می‌پردازند.

معاون تبلیغ حوزه علمیه یزد خاطرنشان کرد: در این زمینه حداقل پنج گروه چهار تا شش نفره به مدارس و آموزش و پرورش استان یزد اعزام می شوند زیرا مدارس و جوانان یکی از اولویت های ما برای آگاهی بخشی و تبیین انقلاب هستند.

حسینی‌پور تصریح کرد: باید مشکلات و فسادهای جامعه قبل از انقلاب را برای جوانان و نسل امروز جامعه بازگو کنیم تا به خوبی بتوانند آن دوران را بشناسند و بتوانند مقایسه درستی نسبت به قبل و بعد از انقلاب داشته باشند و دستاوردهای انقلاب را به درستی درک کنند.

وی ادامه داد: اعزام مبلغ به روستاها از جمله امور اساسی در حوزه‌های علمیه است که در این زمینه نیز بیش از ۶۰ مبلغ به روستاها اعزام کرده‌ایم و قرار است برنامه های متنوعی را در دهه فجر در روستاها و مساجد استان برگزار کنیم.

معاون تبلیغ حوزه علمیه یزد عنوان کرد: برگزاری جلسات بصیرتی، محافل انس با قرآن و حضور در خانواده شهدا و غبارروبی قبور شهدا از دیگر برنامه هایی است که حوزه علمیه یزد در ایام دهه فجر برگزار خواهد کرد.

منبع: مهر

بخش نظردهی بسته شده است..