انتقاد تند وزیر اطلاعات احمدی نژاد در یزد:

ضد انقلاب و کسانی که با نظام مخالفند موسسه راه می اندازند/می طلبد که دست به قلم شویم/عده ای کلاس می گذارند تا از نظر فقهی مسیر امام(ره) را زیر سوال ببرند!

وزیر اطلاعات دولت احمدی نژادگفت:عده ای می خواهند مشی امام(ره) را زیر سوال ببرند،کتاب می نویسند و کلاس می گذارند تا از نظر فقهی مسیر امام(ره) را زیر سوال ببرند که برای چه جنگ کردید؟ مسلمان کشی و شیعه کشی کردید؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) حیدر مصلحی در جلسه هم اندیشی با روحانیون یزدی اعلام کرده است:تکان دهنده تر اینکه در خارج از کشور کتاب به زبان فارسی در همان مسیر انحرافی که خودشان می خواهند، نوشته می شود و بعداً از آن بهره برداری می کنند.
وی اظهار داشت: اگر ما سند دقیق و درست ندهیم دشمن حقایق را تحریف می کند. می طلبد که دست به قلم شویم. ضد انقلاب و کسانی که با نظام مخالفند موسسه راه می اندازند و پول دولت را در راه های خلاف هزینه می کنند. روحانیت متعهد باید احساس وظیفه کند و با راه اندازی موسسات این هزینه ها را جهت دار کند.

به گزارش برخی سایت های اصولگرای یزد،همچنین مصلحی در این جلسه با اشاره به حضور و نقش آفرینی روحانیت در دفاع مقدس گفت: متاسفانه در بحث روحانیت و  تاثیر گذاری و نقش این قشر در دفاع مقدس عقب هستیم و مجموعه ای نبوده است که در این راستا فعالیت داشته باشد.
وزیر سابق اطلاعات از شکل گیری هسته های اولیه روحانیون فعال در دفاع مقدس خبر داد و افزود: برنامه نخست این است که این هسته ها را راه بیاندازیم و در این هسته ها به راهکارهایی برای نشر ارزش های دفاع مقدس برسیم، اما یکی از مشکلات جدی ما این است که هنوز نسبت به احصاء ارزش های دفاع مقدس نیز کار نکرده ایم.   
وی ادامه داد: بعد از احصاء نوبت به نشر می رسد و هیچ مجموعه ای بیشتر از روحانیت نمی تواند نشر دهنده ارزش ها باشد.

تابناک

بخش نظردهی بسته شده است..