زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

no-thumbs

رئیس مرکز برنامه ریزی آموزش و پرورش اعلام کرد: سازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را امشب منتشر می‌ کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش امشب اعلام می‌شود.

وی افزود: مطابق با آنچه که سازمان سنجش آموزش کشور به آموزش و پرورش اعلام کرده است، نتایج نهایی آزمون استخدامی این وزارتخانه امشب و یا حداکثر تا صبح فردا اعلام می‌شود.

سلیمی جهرمی در خصوص تکمیل یا عدم تکمیل ظرفیت‌های این آزمون، خاطرنشان کرد: حدود ۴۰۰ ظرفیت این آزمون خالی مانده است و اسامی ۳۳۰۰ نفر امشب به عنوان نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: از مجموع ظرفیت پنج هزار نفری، ۱۳۰۰ نفر هم مربوط به سهمیه شاهد است که از طریق بنیاد شهید این تعداد معرفی می‌شوند.

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در خصوص تکالیف بعدی پذیرفته شدگان، تصریح کرد: پس از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی، اطلاعیه‌ای منتشر می‌شود که زمان چگونگی انجام گزینش، معاینات پزشکی و همچنین آغاز آموزش این افراد در دانشگاه فرهنگیان را مشخص می‌کند.

بخش نظردهی بسته شده است..