آمادگی دانشگاه آزاد یزد برای برگزاری امتحانات پایان ترم

no-thumbs

صحت و سلامت ، نظم و انضباط و اجتناب از هرگونه اضطراب و استرس در برگزاری امتحانات را از مهم ترین اولویت های دانشگاه عنوان کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از آمادگی کامل این دانشگاه برای برگزاری امتحانات پایان ترم خبر داد .

 دکتر سید علی ا لمدرسی با بیان اینکه فضای امتحانات باید به دور از استرس و با نظم و آرامش همراه باشد ، از آمادگی کامل این واحد دانشگاهی برای برگزاری امتحانات پایان ترم خبر داد .

المدرسی افزود : : صحت و سلامت ، نظم و انضباط و اجتناب از هرگونه اضطراب و استرس در برگزاری امتحانات را از مهم ترین اولویت های دانشگاه عنوان و به دانشجویان توصیه کرد با اخذ کارت ورود به جلسه امتحانی و دقت در حضور به موقع در حوزه مربوطه ، از آوردن هرگونه جزوه ، کتاب ، کیف ، تلفن همراه به محل برگزاری امتحانات خود داری کنند .

وی در دامه گفت : براساس مفاد قوانین کمیته انضباطی دانشجویی ،آوردن هرگونه وسیله و تلفن همراه ،خواه روشن و خواه خاموش تخلف در امتحانات محسوب می شود و دانشجویان باید در ایجاد فضای رقابت و امتحانات سالم به عوامل برگزاری امتحانات کمک کنند .

المدرسی با آرزوی توفیق برای دانشجویان افزود : با هدف افزایش رضایتمندی و رفاه حال دانشجویان ، مدت برگزاری امتحانات پایان ترم واحد یزد ۱۰ روز خواهد بود و امتحانات نیمسال اول ۹۵-۹۴واحد یزد در کلیه رشته ها از تاریخ ۱۹ دی ماه لغایت ۲۹ دی ماه ۹۴ در ۱۰ روز کاری در ۴ نوبت امتحانی صبح و عصر با حضور ۳۸۰۰۰ نوبت نفر در محل های ساختمان آموزشی افشاریان ، مرحوم دکتر سلطانی  ، دانشکده فنی و مهندسی و دانشکده هنر برگزار می شود .

المدرسی از حضور بیش از ۱۰۰ نفر از همکاران در برگزاری امتحانات خبرداد و از همه همکاران و عوامل اجرایی در هر چه بهتر برگزار شدن امتحانات پایان ترم این دانشگاه  تشکر و قدر دانی کرد .

بخش نظردهی بسته شده است..