امام جمعه ابرکوه اعدام شیخ نمر را محکوم کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) امام جمعه ابرکوه در بیانیه ای اعدام شیخ نمر به دست حکومت عربستان را محکوم کرد.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی باصدور بیانیه ای  افزود: حکام سعودی به رغم اعتراض های گسترده در داخل و خارج از عربستان نسبت به تایید حکم ظالمانه اعدام شیخ نمر، در اقدام فتنه گری این حکم را اجرا کرد.
در این بیانیه آمده است: شهادت هنر مردان خداست و فدا نمودن جان در راه مبارزه با ظلم و طاغوت برای تمام پیروان مکتب ولایت بویژه علماء این قافله سالاران کاروان عشق و ایمان و ایثارمی باشد.
در شرایطی که دنیای اسلام در آتش تفرقه و توطئه های دشمنان اسلام می سوزد، ضرورت دنیای اسلام، حفظ وحدت بین امت اسلامی برای دفع فتنه و توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم جنایتکار می باشد، که آتش افروز آن حکومت سرسپرده عربستان که داعیه خادمی حرمین شریفین را دارد، در اقدامی خباثت آمیز و جنایت کارانه با به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر النمر به روشنی گام در مسیر دشمنان وحدت امت اسلامی برداشته است.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: این اقدام ددمنشانه رژیم مرتجع قرون وسطایی و تروریست پرور سعودی در حالی صورت گرفت که هنوز زخم مصیبت کشتار هزاران حاجی مسلمان در حوادث حج امسال و فاجعه منا از پیکر امت اسلامی التیام نیافته است.
این بیانیه می افزاید: اینجانب با تبریک و تسلیت شهادت آیت الله نمربه محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری ، مراجع عظام،امت اسلامی و حوزه های علمیه جهان اسلام از سازمانها و نهادهای بین المللی مدعی حقوق بشر انتظار دارم با پرهیز از هر گونه رفتار دوگانه و متناقض، در قبال این جنایت سبعانه، موضعگیری صحیح و عادلانه کرده و با محکومیت شدید آن به وظیفه انسانی و قانونی خود عمل کنند و مطمئن باشند خون پاک این شهید بساط منافقانه حاکمیت آل یهود سعودی را در هم خواهد پیچید.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..