رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق خبر داد:

دیوار مهربانی با همت بشردوستان هلال احمربه بافق رسید

دیوار مهربانی، ایده زیبایی که از پاییز امسال در چند شهر ایران اجرایی شده که اکنون با همت و مشارکت اعضا جوانان و بشردوست هلال احمربه بافق رسیده تا دستان سخاوتمندانه بافقی ها از آن کوتاه نباشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / جعفر حسن پور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق اظهار داشت : این دیوار که با عبارت 'نیاز نداری بذار، نیاز داری بردار» نقش بسته، میزبان لباس ها و کفش های اهدایی خیرین و مردم نوع دوست بافق است تا مردم بی بضاعت در فصل سرما از این کفش ها و لباس های گرم بی نصیب نباشند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت : دیوار مهربانی که اقدامی پسندیده و بشر دوستانه به شمار می آید توسط جوانان جمعیت هلال احمر بافق به منظور جمع آوری لباس گرم برای نیازمندان،راه اندازی شده است

حسن پور بیان کرد : مردم شهرستان بافق می توانند لباس های گرم اضافه خود در سایزهای بزرگ، بچه گانه، زنانه، مردانه،دخترانه و پسرانه را در این محل قرار دهند تا از این طریق بتوان در فصل سرما به نیازمند این شهر ستان کمک کرد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : همچنین مردم نوع دوست بافق می توانند لوازم سالم اضافی به ویژه وسایل گرمایشی را برای استفاده مردم بی بضاعت در غرفه ای که به همین منظور آماده سازی شده است قرار دهند.

این دیوار تا پایان فصل زمستان از صبح تا غروب برای مراجعه مردم و گذاشتن و برداشتن لباس و کفش، در ابتدای خیابان عدالت بافق دایر است.

بافق با ۴۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۱۰ کیلو متری یزد قرار دارد.

بخش نظردهی بسته شده است..