مهریز آماده مقابله با حوادث ناشی از بارندگی

no-thumbs

فرماندار مهریز بر آمادگی دستگاه های اجرایی این شهرستان در مقابله با حوادث ناشی از بارندگی و جاری شدن سیل در بخش مرکزی خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) سید محمد رستگاری  در جلسه ستاد حوادث و بحران مهریز که با حضور اعضا در فرمانداری تشکیل شد افزود: تمامی تمهیدات لازم برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از جاری شدن سیل در بخش مرکزی اندیشه شده است .

وی ادامه داد: اعضای ستاد حوادث و مدیریت بحران شهرستان مهریز به حالت آماده باش هستند و ماموریت های محوله را بر حسب نیاز در شهر و بخصوص در مناطق روستایی مهریز انجام می دهند .
فرماندار شهرستان مهریز خاطرنشان کرد: همکاری مردم و آمادگی کامل آنها با اعضای ستاد حوادث و مدیریت بحران شهرستان در جلوگیری از بروز برخی حوادث بسیار موثر خواهد بود .
رستگاری گفت: مردم و ساکنان مناطق روستایی در بحش مرکزی مهریز می توانند در صورت وجود نیاز و اتفاق مسائل را در اولین فرصت به ستاد حوادث مستقر در فرمانداری شهرستان منعکس کنند .
وی افزود: نیروهای امداد و نجات با همکاری سایر اعضا و همچنین دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی آماده ارائه خدمات و کمک به مردم در مناطق روستایی بر حسب ضرورت هستند .
فرماندار مهریز اظهار کرد: با فعالیت های انجام گرفته خوشبختانه هیچ مشکلی وجود دارد و تمامی اعضای ستاد بحران آماده انجام ماموریت ها هستند .
در این جلسه همچنین اعضای ستاد حوادث و مدیریت بحران مهریز هر کدام در خصوص آخرین وضعیت موجود و آمادگی برای مقابله با حوادث گزارشی ارائه کردند.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..