تکذیب حمایت ناطق‌نوری از گروه خاص در انتخابات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) دفتر رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری با صدور بیانیه ای اعلام کرد: حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری ضمن تاکید بر حضور همه گروه ها در انتخابات با هیچ جریان سیاسی همکاری ندارد.

در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر حضور و حمایت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری از جریان و گروه خاص سیاسی در انتخابات، بیانیه ای از سوی دفتر وی صادر شد.

در بیانیه دفتر رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری آمده است: در پی انتشار برخی اخبار در خصوص حضور و حمایت حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری – رئیس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری – از جریان خاص سیاسی، دفتر ایشان ضمن تکذیب این گونه اخبار تاکید می کند که ایشان همچون دوره های مختلف تمامی تلاش خود را برمشارکت حداکثری ملت شریف ایران و همچنین حضور و رقابت گروه های مختلف و متنوع سیاسی که به اصل نظام و ولایت فقیه اعتقاد دارند معطوف داشته و دارد از هیچ گروه سیاسی خاص حمایت نکرده و همکاری ندارند.

این دفتر در بیانه خود افزوده است،: در همین خصوص یادآوری می نماید حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری امیدوارند با حضور حداکثری ملت شریف ایران بار دیگر شاهد نمایش اقتدار و عظمت نظام در عرصه های داخلی و بین المللی در شرایط امروز که دشمنان نقشه های شوم خود را در منطقه دنبال می کنند باشیم.

ایرنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..