افزایش قیمت برق در بودجه ۹۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) در بودجه ۱۳۹۵ مکانیزم های خوبی برای ما به التفاوت قیمت تکلیفی و قیمت واقعی برق پیش بینی شده که امید است به تصویب مجلس برسد.

 وزیر نیرو با اعلام اینکه در حال حاضر هرکیلووات ساعت برق ۸۸ تومان هزینه دارد که ۵۳ تومان از مردم دریافت می‌شود، گفت: در بودجه ۱۳۹۵ مکانیزم های خوبی برای ما به التفاوت قیمت تکلیفی و قیمت واقعی برق پیش بینی شده که امید است به تصویب مجلس برسد.

حمید چیت‌چیان در آئین آغاز عملیات اجرایی بخش بخار نیروگاه فردوسی مشهد به اقتصاد برق اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر هر کیلووات ساعت برق ۸۸ تومان هزینه در بردارد که بابت این هزینه ۵۳ تومان از مردم دریافت می‌شود و از این مقدار ۱۰ تومان برای پرداخت یارانه نقدی در اختیار خزانه قرار می‌گیرد.

این مقام مسئول گفت: در بودجه ۱۳۹۵ مکانیزم های خوبی برای ما به التفاوت قیمت تکلیفی و قیمت واقعی برق پیش بینی شده که امید است به تصویب مجلس برسد.
وی همچنین اظهار داشت: صنعت برق و آب به مرز خود کفایی صد در صد رسیده‌اند و خدمات فنی و مهندسی به ۴۰ کشور جهان صادر می‌شود.

وی در حاشیه این برنامه هم گفت: در باره افزایش قیمت آب برنامه ای نداشته ایم و افزایش قیمت های احتمالی را نیز باید به صورت موردی بررسی و علت یابی کرد.

تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..