مروری بر قیمت سیم‌کارت/ قیمت‌ها بالا می‌روند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول که از ماه‌ها قبل سیر صعودی قیمت را دنبال می‌کنند، همچنان گران‌تر از قبل در بازار به فروش می‌رسند.

 

بنابر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت کشور در حال حاضر برای خرید کد‌های یک در بازار لازم است مردم حداقل دو میلیون و ۷۰۰ تا دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هزینه کنند البته اگر فردی قصد فروش سیم‌کارت همراه اول خود را داشته باشد، برای کد یک در بازار قیمتی حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پیشنهاد می‌شود که قطعا این رقم براساس میزان رند بودن شماره قابل افزایش است.

 

 

سیم‌کارت‌های کد دو همراه اول اکنون در بازار بالغ بر یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند و خرید آنها هم با رقمی بالغ بر یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان صورت می‌گیرد.

 

 

همچنین کدهای سه با رقمی بیش از یک میلیون و ۱۰۰ تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شوند که برای خرید آنها هم رقمی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان پایین‌تر پیشنهاد می‌شود.

 

کدهای چهار همراه اول در حال حاضر در بازار قیمتی بالغ بر ۷۰۰ هزار تومان دارند و خرید آنها هم با رقمی بیش از ۶۰۰ هزار تومان صورت می‌گیرد که البته در مورد تمام کد‌ها همان‌طور که اشاره شد میزان رند بودن شماره در قیمت‌گذاری آن تاثیر بسزایی دارد.

 

 

درباره سیم‌کارت‌های کد پنج اکنون در بازار رقمی بالغ بر ۶۰۰ هزار تومان برای فروش در نظر گرفته شده است که در صورت خرید سیم‌کارت این رقم حدود ۱۰۰ هزار تومان کاهش پیدا می‌کند.

 

 

کدهای هفت هم از جمله سیم‌کارت‌های به نسبت قدیمی همراه اول هستند که در صورتی که خط صفر آنها همچنان وجود داشته باشد، رقمی بالغ بر ۶۰۰ هزار تومان برای آن در نظر گرفته می‌شود، اما در صورتی که این شماره‌ها کارکرده باشند، قیمت آنها بیش از ۴۵۰ هزار تومان خواهد بود.

 

 

سیم‌کارت‌های کد هشت هم در صورتی که صفر باشند با قیمتی حدود ۲۵۰ هزار تومان خریداری شده و بالغ بر ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. البته اگر این خط‌ها صفر باشند رقم خرید آنها حدود ۴۰۰ هزار تومان و فروش آن بالغ بر ۴۵۰ هزار تومان است.

 

 

سیم‌کارت‌های کد ۹ همراه اول هم در صورت صفر بودن با قیمتی معادل ۲۵۰ هزار تومان خریداری شده و برای فروش آنها رقمی بیش از ۳۵۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود، البته در حال حاضر تعداد سیم‌کارت‌های کارکرده کد ۹ در بازار بسیار کم است، چرا که این کد از جمله کدهای جدید همراه اول به شمار می‌رود، اما در هر صورت اگر شماره کار کرده‌ای با کد ۹ در بازار وجود داشته باشد برای خرید آن رقمی حدود ۲۰۰ هزار تومان و برای فروش‌اش رقمی بیش از ۲۵۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

 

کدهای صفر که جدید‌ترین کدهای همراه اول هستند هم در حال حاضر در بازار با قیمتی حدود ۲۰۰ هزار تومان خریداری شده و با رقمی بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..