دلیل احضار محمدرضا خاتمی؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) درپی احضار حسین مرعشی و کمیجانی، دو عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان به نهادهای امنیتی که منجر به بازداشت کمیجانی شد، برخی شنیده ها از احضار محمدرضا خاتمی، یکی دیگر از اعضای این شورا توسط این نهادها خبر دادند. به همین سبب در گفت و گویی با محمد رضا خاتمی صحت و درستی این خبر را از وی جویا شدیم.

محمد رضا خاتمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در مورد صحت و سقم احضارش و دلایل آن، اظهار کرد: این چیز عجیب و خبر تازه ای نیست، ما تقریبا هر چند هفته یک بار احضار می شویم.

عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاحات افزود: احضار من یکشنبه هفته پیش (۲۹ آذر) به دلیل سخنرانیم در ۱۶ آذر امسال بوده است و ارتباطی با شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ندارد.

وی همچنین در خصوص نهاد احضار کننده و وضعیت پرونده تشکیل شده، خاطرنشان کرد: احضار توسط اطلاعات سپاه انجام شده است و در حال حاضر نیز پرونده در دست آنها است و مشغول تکمیل پرونده برای ارائه به دادسرا و پیگیری روند قانونی آن هستند.

نایب رئیس مجلس ششم اضافه کرد: در مورد پرونده های آقایان مرعشی و کمیجانی و زمان ارجاع پرونده خودم به دادگاه، اطلاعی ندارم.

بخش نظردهی بسته شده است..