تایید صلاحیت‌ها دغدغه همیشگی اصلاح‌طلبان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: دغدغه همیشگی جبهه اصلاحات مسئله تائید صلاحیت‌ها بوده است و طرف مقابل از این نظر احساس قدرت می‌کند.

 
علی صوفی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به وضعیت کنونی اصلاح‌طلبان اظهار داشت: اصلاح‌طلبان رویکردی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ اتخاذ کرده‌اند و به آن اجماع تاریخی دست یافتند را همچنان ادامه می‌دهمد و در همان استراتژی حرکت می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه هم‌اکنون وحدت و انسجام خوبی میان میان اصلاح‌طلبان وجود دارد، اظهار داشت: تجلی این وحدت و همدلی را می‌توان تشکیل شورای عالی سیاستگذاری مشاهده کرد که در آن همه طیف‌های مختلف اصلاحات حضور دارند و همگی همدلانه درصدد آن هستند تا به وحدت حداکثری دست یابند.
 
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: به عبارت دیگر، می‌توان گفت که هم‌اکنون اصلاح‌طلبان در بهترین وضعیت از نظر انسجام و وحدت هستند و تفرقه‌ و اختلافی در میان آنها وجود ندارد.
 
صوفی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در شرایط کنونی به دنبال دستیابی به یک لیست واحد در سراسر کشور هستند، تصریح کرد: در ذیل شورای عالی سیاستگذاری، شوراهای استانی و مجمع‌هایی در حوزه‌های انتخابیه تشکیل شده است تا خود راساً دست به انتخاب بزنند.
 
وی در رابطه با دغدغه کنونی جبهه اصلاحات نیز خاطرنشان کرد: دغدغه همیشگی جبهه اصلاحات مسئله تائید صلاحیت‌ها بوده است و این در حالی است که طرف مقابل از این نظر احساس قدرت می‌کند.
 
وزیر تعاون دولت خاتمی با اشاره به رایزنی‌های اصلاح‌طلبان در خصوص تائید صلاحیت‌ها ابراز داشت: برخی از بزرگان اصلاحات با اعضای دولت و شورای نگهبان رایزنی‌هایی برای تائید صلاحیت‌ها داشته‌اند تا از این طریق در برخی مواضع آنها تعدیل‌هایی ایجاد شود و سوتفاهم‌های آنها را برطرف کنیم.
 
صوفی افزود: ما از دولت می‌خواهیم تا همه در چارچوب قانون به فعالیت بپردازند و اجازه ندهد تا برخی با اقدامات فراقانونی انتخابات را مختلف کنند.

بخش نظردهی بسته شده است..