بارش برف در گردنه علی آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس پلیس راه استان یزد از بارش برف در گردنه علی آباد محور یزد به شیراز خبر داد و گفت: همراه داشتن زنجیر چرخ برای خودروهایی که قصد عبور از این مسیر را دارند الزامی است.

به گزارش تابناک یزد،سرهنگ احمدمظفری با اشاره به ورود سامانه برفی و باران زا به یزد از هموطنان خواست هنگام رانندگی نکات ایمنی را رعایت کرده و چنانچه قصد عبور از مسیرها و گردنه های برف­گیر را دارند زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
وی افزود: با تلاش ماموران راهداری و پلیس راه هم اکنون این محور باز است اما تردد خودروها در این مسیر، تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی با اشاره به بارش باران در محورهای یزد به نایین و تنگ چنار به خاتم گفت: با توجه به بارش باران در این مسیرها رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند ضمن رعایت نکات ایمنی از وضعیت فنی و آماده بکاری خودرو­ی خود اطمینان پیدا کنند.
این مسئول از هموطنان خواست از سفرهای غیر ضروری پرهیز کرده و ضمن اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو، زنجیرچرخ، وسایل و لوازم ضروری را به همراه داشته باشند.
مظفری با بیان اینکه ماموران پلیس راه در تمام ساعات شبانه­روز با حضور در جاده ها آماده کمک و امداد رسانی به هموطنان هستند خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند ضمن تماس با تلفن ۲۱۸۷۴۶۴ 'مرکز پیام پلیس راه'، از وضعیت جاده ها، مطلع شوند.
استان یزد با یک میلیون و ۷۰ هزار نفر جمعیت در مرکز جغرافیایی ایران قرار دارد .
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..