شنیده های انتخاباتی

زهرا عابدینی، گزینه خاص با رای آوری بالا در کنار اصلاح طلبان یزدی

با در نظرگرفتن گزینه هایی همچون اولیا و صالحی منش به نظر میرسد اصلاح طلبان یزدی خود را برای حمایت تمام قد از عابدینی اولین کاندید زن اصلاح طلب در انتخابات مجلس آماده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)  اصلاح طلبان یزدی برای انتخابات مجلس دهم برای یک برد شیرین با یک سناریوی جذاب تر در نظر گرفته اند و سعی کرده اند یک رقابت جذاب با گزینه خاص داشته باشند.
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات مجلس به نظر می رسد رویکردهای احزاب و گروه های مختلف نمایان تر می شود. در آخرین تلاش یزدی های اصلاح طلب  برای متقاعد کردن بیطرف وزیر اسبق نیرو به کاندیداتوری در یزد، وی نپذیرفت و بر این اساس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان یزد در جلسه ای با دعوت از زهرا عابدینی درباره سوابق، نظرات، رویکردها سوال و جواب کردند.
به نظر می رسد با توجه به شرایط فعلی به نظر می رسد، عابدینی گزینه ای خاص با شرایط جوان بودن و زن بودن باشد و این دو نکته می تواند انتخابات یزد را جذاب و البته غیرقابل پیش بینی کند.
روند جلسه عابدینی با شورای هماهنگی اصلاح طلبان نشان می دهد وی برای جلب حمایت اصلاح طلبان فقط یک گام دیگر نیاز دارد.
زهرا عابدینی، دانشجوی دکترای تخصصی جامعه شناسی سیاسی" و مدیرسازمانهای مردم نهاد وزارت کشور را در کارنامه خود دارد. او متولد  1356 است تحصیلات خود را با کارشناس علوم سیاسی و کارشناسی ارشد روابط بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی پی گرفته و در حال حاضر  دانشجوی دکترای تخصصی جامعه شناسی سیاسی دانشگاه آزاد-واحد علوم تحقیقات تهران است.
 خانم عابدینی  متاهل و دارای دو فرزند پسر و کارمند وزارت کشورمی باشد و تا کنون مسئولیت  اجرایی  کارشناس ارشد و مشاور معاونت ارزشیابی و نظارت صداو سیما- ۱۳۸۳ ،رییس اداره تاسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد وزارت کشور ،  رییس اداره طرح و برنامه و امور استان های مرکز اجتماعی وزارت کشور ،   رییس اداره برنامه ریزی و توانمند سازی سازمان های مردم نهاد وزارت کشور(در حال حاضر)، دبیر اجرایی اولین همایش ملی سازمان های مردم نهاد سراسر کشور با حضور رییس جمهور محترم جناب آقای  دکتر روحانی ، اعضای هیات دولت  و ۳۵۰۰ سازمان مردم نهاد،  دبیر اجرایی همایش ملی خیرین و مشارکت اجتماعی- با حضور خیرین  (در مرحله انجام مقدمات اجرایی را در کارنامه خود دارد .
 

بخش نظردهی بسته شده است..