درخواست شهردار یزد از استانداری برای گزینش نیرو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) شهردار یزد با انتقاد از روند گزینش نیروهای استخدامی شهرداری توسط استانداری، انجام گزینش این نیروها از سوی شهرداری را خواستار شد.

محمدرضا عظیمی زاده با حضور در نشست شورای اسلامی شهر یزد پیشنهاد داد در این گزینش یک نماینده از شورای اسلامی شهر به عنوان ناظر و نماینده ای از شهرداری برای گزینش حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: گزینش نیرو در شهرداری های دیگر مراکز استانها و کلانشهرها مستقل است و آنها حتی در هیات رسیدگی به تخلفات اداری نیز مستقل هستند.
عظیمی زاده افزود: از مدیر امور اداری شهرداری خواسته ام با تنظیم و ارسال نامه ای به استانداری، جریان مصاحبه و گزینش نیروهای استخدامی شهرداری بعد از آزمون کتبی توسط شهرداری انجام شود.
به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ۱۴ شهرداری این استان، ۱۲۱ نفر از طریق آزمون کتبی، عملی و مصاحبه به صورت پیمانی استخدام می شوند.
ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی است و متقاضیان از ۱۴ تا ۲۵ آذرماه با مراجعه به پورتال دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد به آدرس www.shahri.ostanyazd.ir با کسب اطلاعات لازم نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کردند.
آزمون استخدامی شهرداری ها ۱۱ دی ماه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار و نیروهای موردنیاز شهرداری های استان یزد برای شهرهای یزد، اردکان، بافق، ابرکوه، تفت، مهریز، هرات، زارچ، حمیدیا، شاهدیه، نیر، ندوشن، مهردشت و عقدا استخدام می شوند.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..