معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد :

تمرین و آماده سازی تیم های رفاقت مهر استان یزد

تمرین و آماده سازی تیم های رفاقت مهر خواهران جمعیت هلال احمر استان یزد در حال برگزاریست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / حامد صدیقی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : دوره باز آموزی و تمرینات اعضای کانون های جوانان استان یزد جهت آماده سازی تیم های شرکت کننده در مسابقات رفاقت مهر کشوری؛ در حال برگزاریست.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد  با بیان اینکه تیم های برتر استان یزد برای حضور در مسابقات کشوری معرفی شده اند، گفت: در دوره کشوری مسابقات رفاقت مهر تیم های برتر استان ها از شاخه های دانشجویی، طلاب و روستایی در رشته های قرائت و حفظ مفاهیم قرآن کریم، زبان انگلیسی، کمک های اولیه، چادرزنی و حمل مصدوم رقابت می کنند.

صدیقی با اشاره به اهداف برگزاری این رقابت‌ها و سازنده خواندن آن، عنوان کرد: مسابقات رفاقت مهر که در چند مرحله برگزار می‌شود، ارتقاء توان امدادی و جسمانی اعضای جوانان، تمرین فعالیت‌های گروهی همچنین آشنایی هر چه بیشتر جوانان با کلام وحی را دنبال می‌کند.

وی بیان کرد : انگیزه اعضای هلال احمر استان یزد برای شرکت در این رقابت‌ها بالاست و به همین منظور اعضا با تمرین و فعالیت بیشتر خود را جهت مسابقات کشوری آماده میکنند .

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : با توجه به شعار این دوره از مسابقات 'جوانان ، رفاقت مهر و توسعه فرهنگ بشردوستی ' جوانان یزدی برای توسعه فرهنگ بشردوستی و فعالیتهای عام المنفعه و مشارکت برای کمک به آسیب دیدگان از سوانح و حوادث در کنار هم آماده میشوند.

بخش نظردهی بسته شده است..